Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Utaztam ma bkk-n és megbüntett...

Utaztam ma bkk-n és megbüntettek mert levolt járnva a bérletem, de azt mondták hogy ha az iskolámban azt mondom hogy elhagytam a személyim akkor valahogy a 16 000 forintos büntetésből csak kb 2000 forintot kellene befizetnem ez így igaz? :D

Figyelt kérdés
csak nem tudom hogy pontosan hogyan kéne ezt csinálni. Elkérem egy másik ember bérletét valami ilyesmi. Nem tudjátok hogy ezt most hogy kéne? fontos mert csak holnap tudnám bejátszani ezt előre is köszi!:D

2015. ápr. 8. 18:29
 1/1 anonim ***** válasza:
Annyi szerintem, hogy elkéred valaki bérletét, amin nincsen ráírva a szám és az utazásod alatt érvényes volt. Azt mondod a bemutatásnál, hogy otthon hagytad a bérleted, amikor utaztál. Ennyi. És nagyon jó fejek voltak veled a BKV-sok!
2015. ápr. 8. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!