Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Jártatok már a következő...

Jártatok már a következő helyeken, vagy a környékükön? Milyen emlékek fűződnek hozzájuk?

2015. ápr. 13. 20:12
 1/3 A kérdező kommentje:
Esetleg, a belinkelt helyek közül akár egyen is?
2015. ápr. 13. 21:10
 2/3 anonim ***** válasza:

Ezek közül a Gyilkos-tónál jártam. Nagyon jó volt! A hegyen, ami a képről is látszik, van egy geoláda, érdemes felmenni, olyan kilátás van (Kis-Kohárd nevű hegyre)! Meg közel van hozzá a Békás-szoros, azt is érdemes megnézni. Erdély egy nagy élmény volt. Ha ott vagytok érdemes átruccanni Moldvába is - döbbenetes a különbség.

Szóval csak ajánlani tudom. :)


(Ha kiírod a helyeket, akkor könnyebb válaszolni a kérdésre, mint ezekkel a linkekkel - az elsőnél a turista ház és a táj Perkupa környékén is készülhetett volna.)

2015. ápr. 13. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszod!

Kirándultam már az összes helyen, melyeket belinkeltem.

Egyfajta nosztalgiázás a részemről ez a térkép-képnézegetés. :) Kíváncsi voltam, hátha valaki másnak is vannak emlékei az adott vidék(ek)ről, amelyeket megoszthatunk egymással.

Egyébként, jártam a Békás-szorosban is, bár a Kis-Kohárdra még nem mentem fel. Legtávolabb a Csalhó-hegységig utaztam el, de azon belül csak idáig (a központi rész oldalába) jutottunk el: [link]

Erdélyben-Székelyföldön eddig két alkalommal voltam, és Partiumban (Bihar-hegység területén) is kétszer.

2015. ápr. 14. 00:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!