Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Járt már valaki Balatonlellén?...

Járt már valaki Balatonlellén? Tényleg van aquapark meg vidámpark? Milyen?

Figyelt kérdés
Idén a férjemnek csak 1 hét szabadsága lesz nyáron, szóval messzire nem nagyon tudunk utazni. Nemrég hallottam, hogy Balatonlellén van aquapark meg vidámpark is, az még úgy elég jó lenne 2 nap balcsin, 1-1 nap ott. Voltatok már ott? Milyen? Megéri elmenni?
2015. ápr. 14. 09:11
 1/4 Koplárovics Béci ***** válasza:

Ezt hívják vidámparknak:

[link]

Még nem voltam bent, de azért a pesti (volt) vidámparktól jóval kisebb. Mondjuk gyereknek még ez is jó lehet.


Ez meg az aquaparknak hívott (fizetős) strand:

[link]


Itt már voltam, nem nagy szám, messze nem igazi aquapark. Az Balatonfüreden van (Annagora Aquapark).

2015. ápr. 14. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Menjetek Mogyoródra, az az igazi, jó nagy aquapark. Vagy Hajdúszoboszlóra.

[link]

2015. ápr. 14. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
2015. ápr. 14. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

A vidámpark ott esti program, 4-5 körül nyit csak emlékeim szerint. Én Sopron környékét ajánlom, ott van rendes aquapark (Lutzmannsburg) meg vidámpark (Szentmargitbánya vagy Bécs) is, plusz kalandpálya, és rengeteg látnivaló, strandolni lehet a helyi uszodában vagy a Fertő-tónál.

Ha elég az aquapark, akkor Balatonfüred; a többi hellyel (Debrecen, Szeged, Hajdúszoboszló) az a baj hogy máshol -olcsóbban- nem nagyon lehet fürdeni. Talán Hajdúszoboszlón van külön csak a strand olcsóbban, de ebben nem vagyok biztos. Viszont itt nagyon olcsó a szállás.

A legtutibb csúszdapark a környéken Alsómarác (Szlovénia), Therme 3000.

2015. ápr. 14. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!