Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » BKV bérlet visszaváltás?

BKV bérlet visszaváltás?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Sajnos tegnap tévedésből váltottam bérletet, mivel megfeledkeztem róla, hogy a hét elején már előre megvásároltam :( Szerettem volna visszaváltani a pénztárban, erre azt a választ kaptam, hogy azt ott nem tehetik, keressem fel a központi irodájukat Móricz-on. Mivel siettem, ezért esély nem volt rá, hogy odautazzak, de pénztáros hölgy azzal megnyugtatott, hogy másnap is gond nélkül visszaválthatom. Na erre most olvasom, hogy az érvényesség kezdete előtt lehet csak visszaváltani. Ez ugye azt jelenti, ha valaki véletlenül hibát követ el a jegyvásárlás, az fújhatja a pénzét. Hol van ilyenkor a fogyasztóvégelem, kérdem én :/

2015. jún. 11. 13:56
 1/3 anonim válasza:
Add el. Facebookon van ilyen csoport, a számot meg potom összegért átírják. Valamenyit persze buksz rajta, de em a teljes összeget.
2015. jún. 11. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
"A havi, illetve negyedéves típusú bérletek esetén visszaváltásra legkésőbb az érvényesség kezdetét követő 5. munkanapig van mód, a díjszabásban meghatározott kezelési költség (250 Ft/db) felszámítása mellett."
2015. jún. 11. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

"A havi, illetve negyedéves típusú bérletek esetén visszaváltásra legkésőbb az érvényesség kezdetét követő 5. munkanapig van mód, a díjszabásban meghatározott kezelési költség (250 Ft/db) felszámítása mellett."


Kérlek, írd meg, hogy ez hol van a BKK üzletszabályzatában? Nagyon kellene, véletlenül 2 bérletet váltottunk és érvényes elseje óta! Köszi szépen.

2016. máj. 3. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!