Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Magyarországon belül hova...

Magyarországon belül hova érdemes egy hétre nyaralni menni? (Többi lent)

Figyelt kérdés
Anyával mennénk, én 14 éves vagyok. Lehet, hogy már kicsit késő ezen gondolkozni, de eddig úgy volt, hogy Hajdúszoboszlóra megyünk, az élményfürdő miatt...de az a baj, hogy én nem igazán bírom a tömeget, meg bizonyos okok miatt napoznom se nagyon szabadna..meg egy hét alatt lehet, hogy megunnánk a minden napos strandolást. Aki volt már a hajdúszoboszlói élményfürdőben, mekkora szokott lenni ott a tömeg? Szerintetek hova a legérdemesebb menni egy hétre nyaralni Magyarországon belül?

2015. jún. 19. 19:18
 1/5 anonim válasza:

óriási a tömeg ilyenkor Szoboszlón, hétköznap is. heringek a medencében


esetleg Balaton? ott azért eloszlik a tömeg, mert nem egy szűk medencében vannak összezsúfolva, hanem lehet tartani a távolságot. és a Balaton körül sok érdekesség van, ott van Tihany, vagy mikor mi ott voltunk, úgy időzítettük, hogy elmehettünk a Krina völgy nyílt napjára, ami ott van a közelben. az is jó élmény volt, mert gyönyörű helyen van, nem a vallás miatt mentünk, hanem a mesébe illő építmények miatt, stb.


szóval arrafele sok érdekesség van, nem kell egy hétre beülni a medencébe, az nem túl izgi

2015. jún. 19. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:

krisna völgy *

és nem nyílt nap, hanem búcsú


előző voltam

2015. jún. 19. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ. :) Igazából Hajdúszoboszlóra a csúszdák miatt gondoltam, mert imádok csúszdázni, anya meg szereti az élményfürdőket. Igazából még Mogyoródra is gondoltam, mert elvileg ott is nagyon jó az élményfürdő, meg hátha kisebb a tömeg...Lehet, hogy az lenne a legjobb megoldás, ha elmennénk Hajdúszoboszlóra pár napra, meg valami másik helyre is pár napra, hogy ne egy egész hétig legyünk ott. A Balaton jó ötlet, gondoltunk is rá, csak ott már sokszor voltunk. Mondjuk lehet, hogy jobb lenne, mint egy élményfürdő. :)

Várom a további ötleteket is!

2015. jún. 19. 20:03
 4/5 anonim ***** válasza:
Én is szeretem szoboszlót, de elég tömegnyomor szokott lenni. De én Balaton füredet ajánlanám, ott is van csúszdapark és maga füred nagyon szép, most lesz halfesztivál, de a környéken sok látnivaló van, barlangok, kilátók, várak stb. És a Balaton persze.
2015. jún. 19. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Debrecen esetleg? Ott is van élményfürdő és ha érdekelnek a múzeumok, az is. Mi voltunk ott egy hetet és nagyon klassz volt. Sétáltunk a Nagyerdőben meg a belvárosban. Nekem az irodalmi múzeum is bejött. Egyszer zuhogott az eső, akkor a plázában (Fórum) mászkáltunk. Szoboszlóra is kimentünk egy fél napra, közel van, de tényleg nagy a tömeg.
2015. jún. 21. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!