Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Balatonon hová tudok menni...

Balatonon hová tudok menni nyaralni a barátaimmal? (10-14 fő)

Figyelt kérdés

Egy olyan helyet keresek, ahol viszonylag együtt tudunk lenni, keveset kell sétálni a Balatonig, wifi hálózat legyen(de nem fontos) és ami nem túl drága. Július 26-tól mennénk kb 6 éjszakára, de ettől lehet kevesebb is. 16-20 éves fiatalok lennénk. Étkezést ha úgy adódik intéznénk magunk. Sportolási lehetőséget előnyben részesítjük. :) Mit ajánlotok, hova menjünk? Lehetőleg konkrét helyet mondjatok. Rengetek oldalt átdúrtam már, de eddig egyetlen egy jó ajánlatra találtam, de le fog járni pár perc múlva, szóval az is bukta...

Előre is nagyon szépen köszönöm!



2015. júl. 13. 11:16
 1/2 EgriPeet válasza:
Google a barátod
2015. júl. 17. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Millió helyet megnéztem már, minden foglalva van, de közi ezt a roppantó segítőkész választ :)
2015. júl. 18. 01:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!