Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Milyen helyeket ajánlanátok...

Milyen helyeket ajánlanátok osztálykirándulásra egy olyan osztálynak, amiben két lány van csak (a többiek fiúk)?

Figyelt kérdés
És milyen programlehetőségek vannak a közelben?
2010. márc. 5. 19:43
 1/5 anonim ***** válasza:

hát nálunk nincs ebből probléma.

nálunk is ez a szitu,és mi megyünk a pesti aquaworldbe,vagy a vidámparkba,bár az nemtuti,hogy nyitva lesz.

sztem egy osztálykirándulásnál nem az a lényeg,hogy hány fiú van és hány lány.

2010. márc. 5. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:

mi 24 en vagyunk 1 osztályban abból 7 lány van összesen a többi mind fiú.

mi az őrségben leszünk 3 napra megyünk.

2010. márc. 5. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Kína, a korosztályotokban ott is hasonlóak az arányok.

Amúgy komolyra fordítva, szerintem igazából mindegy a nemek aránya, lehet találni olyan helyeket, ami lányoknak és fiúknak egyformán tetszik. Menjetek valami jó kis táborba, aztán érezzétek jól magatokat, Eger pl nagyon szép város csak sajnos konkrét tábort nem tudok.

2010. márc. 5. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

de jártam volna én is ilyen osztályba:D:P


hát mi mindig arra figyeltünk, hogy ne legyenek nagyon szomszédok, hogy este tudjunk őrjöngeni, azért legyen egy bulis hely a közelben, és nálunk a barlangok, lovaskocsis helyek voltak a nyerők. inkább túrázgattunk mint múzeumba jártunk.


egyébként a kérdésre a válasz attól is függ, hogy hanyadik osztály. mert az a nem mindegy, hogy egy általános 6. osztályról van szó, vagy egy középsuli érettségizőkről:D:D

2010. márc. 6. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
középsuli 3. osztály
2010. márc. 6. 13:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!