Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Most hétvégén (31-től aug4-ig)...

Most hétvégén (31-től aug4-ig) MEGFIZETHETŐ programra ötlet Hajdúszoboszlón?

Figyelt kérdés
3gyerekkel, 9éven aluliak.
2015. júl. 27. 21:37
 1/4 anonim ***** válasza:

Strandolás? A gyerekek azt szeretni szokták.

Egyébként a "megfizethető" elég szubjektív. Mégis mekkora összeget szántok rá?

2015. júl. 27. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Strandolás aquaparkkal közel 16000 a belépő. Kihagyni nem fogom, de ez csak 1 nap. Egy másik nap Aqua palace...belépő 10000 négyünkre.

Én naív úgy számoltam eredetileg hogy napi 10000.... fogyasztással(ebéd+nasik) együtt . Azt már vágom hogy ez lehetetlen, de egy kevésbé zsebbe nyúlós napot mindenképp ki kell találjak....

2015. júl. 27. 22:08
 3/4 anonim ***** válasza:

Elmentek játszótérre, sétáltok, fagyiztok. Van városnéző kisvonat, szerintem az sem lehet drága, bár árat nem találtam a honlapjukon.

[link]

Meg szó van az oldalon Gokart-pályáról is.

2015. júl. 27. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Nos...Hajdúszoboszló nem a kispénzű nyaralók városa...

nosztalgia"vasút" kb fél óra gyerekeknek élvezetes lődörgés felnőtt900 gyerekk600. Ami élvezetes valós szórakozás és nem sajnáltam a kiadott összeget az a minigiolf. 9pálya van. Gyerekeknek 650 felnőtteknek azt hiszem 750. A fagyi sehol se olcsó, erősen figyelni kell mivel vannak helyek ahol 3333-35g egy gombóc 180-ért... gagyiparádé turisztbizbisz az egész.. egészségére aki ezt az egészet isteníti... de nekem konkrétan nincs kedvem az alföldön tevegelni 5 percre 1500-ért... hatalmas csalódás ez...

2015. aug. 4. 00:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!