Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Hol lehet Magyarországon...

Hol lehet Magyarországon belül ez a var?

Figyelt kérdés
Egyszer néztem a Dunán egy műsort a magyar varakrol. Sajnos nem emlékszem, mi volt a neve a telepulesnek, ahol ez a var található. Arra emlékszem, hogy geometriai pontossággal úgy volt megépítve, hogy egész nap be süssön a nap. Vagyis az ablakai a nap szaknak megfelelően úgy álltak, hogy mindig Beszivárog jön egy fénysugar a templom belsejébe. Valami ilyesmi volt, de mar erre sem emlékszem pontosan. És olyan misztikusnak volt megjelenítve, meg hiedelmek is kapcsolódtak hozza. Nem tudja valaki ez melyik var lehet? Azt hiszem kis település, nem túl ismert, kis lélekszámmal. Azóta is keresem,

2015. aug. 2. 08:53
 1/7 A kérdező kommentje:
Az is lehet, hogy templom.
2015. aug. 2. 08:55
 2/7 anonim ***** válasza:

Mivel Te is írod, hogy "egy fénysugár a templom belsejébe", ezért valószínű, hogy inkább templom...

Nem lehet, hogy erről van szó? Ilyen volt?

[link]

2015. aug. 2. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ez a jáki nagyon szép, meg kell néznem.
2015. aug. 2. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Próbáltam én is keresgetni, de semmi.

Nincs semmiféle más infod róla? Magyarország mely részén, vagy milyen hiedelem kapcsolódik hozzá stb...

2015. aug. 2. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Tényleg gyönyörű a jáki. :) de nem, sajnos nem az. Emlékeim szerint kisebb volt ennél.


Sokkal könnyebb lenne, ha több mindenre emlekeznék, de pont ezért nem tudom megtalálni, mert régen láttam ezt a műsort és csak ennyi maradt meg. ://

2015. aug. 3. 12:15
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Velemér?
2015. aug. 3. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Ez az köszönöm!!!!!! 😍
2015. aug. 14. 10:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!