Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Rám-szakadék milyen hosszú?...

Rám-szakadék milyen hosszú? és bejárható e egy 6 éves gyerekkel most?

Figyelt kérdés
azért kérdem,mert régen voltam,akkor még kötelek és láncok voltak csak és emlékeim szerint szép kis hosszú túra volt,most azért könnyítettek a kirándulért,ha jol láttam a képeket.de nem emlékszem egy 6 éves gyerek be tudja e járni,van tapasztalatotok?

2015. aug. 13. 13:01
 1/5 anonim ***** válasza:
Simán bírni fogja, most kötelek meg láncok helyett fémlétrák vannak, azok se magasak. Plusz a patak is jól ki lehet száradba ebben a melegben, tehát nem lesztek nyakig sárosak sem. Kb. 3 km túra...víz legyen kéznél.
2015. aug. 13. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
én 7 km re melékeztem .oké akkor a holnapi túra meglesz.
2015. aug. 13. 14:18
 3/5 anonim ***** válasza:
Oda-vissza meglehet 7 talan 8 is. Mi voltunk iden 6 evessel, birta tovabb is Dobogokoig :) es vissza. Lefele ne a szakadekban gyertek, annak az utnak a neve Lukacs arok.
2015. aug. 13. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
igen köszi,tudom .bár most vihar vlt nem tudom az nem lesz e most sáros nagyon holnapig talán szárad
2015. aug. 13. 18:14
 5/5 anonim válasza:
Simán mehetsz 6 éves gyerkőccel, nagyon jól ki van építve az egész... Hasznos infók: [link]
2015. szept. 23. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!