Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Van valahol Kecskeméten olyan...

Van valahol Kecskeméten olyan rács v fal, ahová a párok a lakatjaikat rakhatják?

Figyelt kérdés

Tudom, h bizonyos városokban Mo.-n van, de annyira rémlik, h mintha Kecskemétet is hallottam volna...

Valaki tud segíteni?

Ha van, akkor hol találjuk?


2010. márc. 19. 21:32
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Nyíregyházán is van.(Hősök tere)
2010. márc. 20. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
De, Budapesten is van. :) Az 5. kerületben a Deák tértől nem messze (pontos utca nevet nem tudok).
2010. márc. 20. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
kecskeméti vagyok, mi lenne ha nekünk is lenne egy ilyen kezdeményezésünk?
2010. márc. 20. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem tök uncsi, minden városba lakatos kerítést csinálni. Egy-két helyen ok, mert különleges, meg jópofa ötlet, de mi értelme van, ha mindenhol van?
2010. márc. 20. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
szerintem is béna dolog.
2010. márc. 20. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Baján is elkezdték pár éve... kicsit közönséges, de szerintem jópofa. Azért kíváncsi lennék ezen párok hány %-a van még mindig együtt, szóval ha valakinek itt valahol van lakatja, az megírhatná, hogy együtt van e még a párjával :D
2010. márc. 20. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Szekszárdon is van, a Vármegyeháza kerítésén :)
2010. márc. 21. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!