Kezdőoldal » Utazás » Európa » Mennyi költőpénzt érdemes...

Mennyi költőpénzt érdemes vinni a Bécsi Adventi Vásárba? Nem akarok nagyon költekezni.

Figyelt kérdés
Valaki tud nekem segíteni, hogy kb. mennyibe kerülhet mondjuk egy bögre puncs vagy valami kis apró ajándék? Megyünk idén a férjemmel és nem akarok túl sok pénzt vinni de azért keveset sem. Köszi
2011. okt. 3. 11:12
 1/7 anonim ***** válasza:
Tavaly 5 euro körül volt a puncs, plusz a bögre ára, amit visszakapsz, ha visszaadod az üres bögrét. Sült gesztenye 2-4 euro (adag nagyságától függően), lángos kb. 3 euro volt tavaly. Nem érdemes sok pénzt vinni, szerintem ott a hangulat és a látvány a lényeg.:)
2011. okt. 3. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Mi a párommal egyszer régen már voltunk. Most szeretnénk elvinni a lányunkat.

Hogy mentek, buszos úttal?


Megkérdezhetem az utazási iroda nevét?

Tavaly sajnos már lecsúsztunk róla, minden hely megtelt.

2011. okt. 3. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Egy ismerősöm szervezi a buszos utat Esztergomból. Mi velük megyünk. Amúgy köszi a segítséget.
2011. okt. 3. 13:55
 4/7 anonim ***** válasza:

Általában 20 euro elég szokott lenni fejenként és akkor már nasi is volt az ajándékon felül.


Amúgy mennyibe van a buszos út, mert az Euroregiós vonatnak köszönhetően elég olcsó egyénileg kiutazni.

2011. okt. 4. 03:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
4000 Ft/ fő az út oda-vissza. A vonat mennyibe kerül? Igazából hirtelen jött az ötlet, férjem nem is tudja. Ez olyan előkarácsonyi ajándék lesz neki!:-)
2011. okt. 4. 09:09
 6/7 anonim ***** válasza:
Győrből kb. 5000 Ft, szóval nektek még hozzájönne a Győr-Esztergom táv.
2011. okt. 4. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Voltatok már a pesti karácsonyi vásáron?, mert szerintem a z sokkal hangulatosabb, nincs tömegnyomor, szól a zene és érezni az illatokat. Nekem a bécsi már túl sok volt és olyan személytelen, nem is voltunk ott sokáig, inkább bementünk a lepkeházba meg a design vásárra.

Mi azért elköltöttünk vagy 10ezer ft-ot, de ott csak sütit meg forralt bort vettünk.

2011. okt. 12. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!