Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Szeged v Debrecen melyik...

Szeged v Debrecen melyik város a jobb nyaralást illetően?

Figyelt kérdés
2016. jan. 3. 18:38
 1/7 anonim ***** válasza:
80%

Heló!


Ha a néphagyományokat kedveled, érdekelnek, akkor szeged. Ha nagyvárosi hangulatra vágysz, akkor debrecen. De ez cska egy példa, mert nem tudjuk, mi érdekel Téged.

2016. jan. 3. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
56%
Szeged a legmelegebb város Magyarországon a "napfény városa" persze,hogy odamennék.
2016. jan. 4. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Kozma Tamás dr válasza:
0%
Szeged városiasabb és "felhasználó barátabb". De ha a történelmet vagy a folklórt különösen szereti valaki, akkor Debrecen jöhet elsősorban szóba. Szeged közelebb van - mind kocsival, mind vonaton (de parkolni ott nehezebb). Vigyázat: mindkettő extrém meleg tud lenni - de Szegednek élővizes strandja is van.
2016. jan. 5. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Kései Sirató ***** válasza:
35%
Mindkettő jó, de Debrecen jobb. Jó szállodák, fürdők (több is), állatkert, csónakázó tó, számos múzeum és látnivaló, stb. Itt született Csokonay, itt élt Ady, itt játszódik a Légy jó mindhalálig, de például az Abigél is. Nem véletlen, hogy valamikor főváros is volt egy rövid ideig..
2016. jan. 5. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
68%

Én mindkettőben éltem, és mindkettőt szeretem is.

Nyaralása szempontjából én biztos Debrecent választanám: minden van, ami egy nyaraláskor (jó és rossz időben) kellhet, sok felé lehet kirándulni, múzeumok, programok, kisvasút, botanikus-kertek, arborétum, ködszínház, csodák palotája, bábszínház, repülőtér stb. stb hogy a Hortobágyról és Hajdúszoboszlóról ne is beszéljünk...

(előzőnek: Debrecennek is van élővizű strandja: a Macsi Balcsi, ahol ugyanúgy a Tisza vizében fürödhetsz!)

2016. jan. 6. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
68%
Debrecen de inkább Hajdúszoboszló az a legjobb
2016. jan. 17. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Debrecen jobb. Érdemes augusztus 20-án menni, mert a virágkarnevál kihagyhatatlan.
2016. jan. 18. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!