Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Mennyibe kerülhet a Pécs-Debre...

Mennyibe kerülhet a Pécs-Debrecen út, busszal?

Figyelt kérdés
Vonatot is néztem, de teljes áron az sem éppen olcsó. Összehasonlításképpen, aki esetleg többször megfordul ezen a vonalon, megköszönném a segítségét.

2016. jan. 18. 14:47
 1/3 anonim ***** válasza:
Miért nem mész telekocsival?2 elég nagy város!Biztos van olyan út hirdetve!Vagy ha más nem Pécs-Budapest és Budapest-Debrecen!
2016. jan. 18. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Igen, erre is gondoltam, csak már több ismerősöm is járt úgy, hogy lemondták az utat, erre az esetre pedig kell valami alternatíva.
2016. jan. 18. 15:53
 3/3 anonim ***** válasza:

Ha jól sejtem, Pécs környéki vagy, egyszer egy odavaló ismerősöm meglepett azzal, hogy busszal akart lejonni Pestről Debrecenbe. Mondván, hogy náluk inkább busz megy több Pestre.

Először is (ha nem telekocsi), átszállás nélkül sehogy. Juss fel Pestre busszal vagy vonattal, ahogy kényelmesebb, a Nyugatibol óránként jön IC Debrecenbe. Ugyanis olyan járat amit kérdeztél (Pécs-Db) nincsen. Bp-Nyiregy között volt pár éve egy buszjarat, maganceg csinálta, fogalmam sincs, megvan-e még, de jobb a vonat, az biztos.

2016. jan. 20. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!