Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Tudnátok ajánlani jó és...

Tudnátok ajánlani jó és megfizethető wellness szállodákat?

Figyelt kérdés

Esetleg olyan is érdekelne, hogy hol van jacuzzis szoba.

Köszönöm!


2016. febr. 18. 08:30
 1/5 anonim ***** válasza:
0%

Mi az, hogy 'megfizetheto'? Nekem pl. belefer a 4 napra 250+, 3 szemelyre, neked is?


Mindenkinek mas a koltsegkerete, igenyei, honnan kene nekunk tudni hogy egyfelol az orszag melyik vegeben keresel ilyet, masfelol hany szemelyre szeretned, harmadreszt mennyi idore es foleg mikor szeretned? A csomagajanlatok lehetnek nagyon akciosak (az uborkaszezonban), vagy epp nagyon elszallt aron is (kiemelt, unnepi idoszakok). Ha te a szobadba akarsz jacuzzit, az nem a legalja kategoria lesz garantaltan (ugy ertem arban...).

2016. febr. 18. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha nincs rá pénzed wellnesselni akkor ne erőltesd. Sok wellness hotelban annyi a wellness hogy egy medence van.
2016. febr. 18. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 aHermann ***** válasza:

Szia!

Pontosan mit szeretnél? Tényleg egy jó wellness szállodát (megfelelő méretű medence, több szauna, masszázs) vagy mindenképp feltétel a jacuzzis szoba?


Kuponos oldalakon már találni sima szobával jó áron egész jó wellness szállodákat (Eger - Eger Park).


Ha a jacuzzis szoba a feltétel akkor azért a zsebedbe kell nyúlnod, mert átlag 80e/szoba/éj. Vannak olcsóbbak persze (Hotel Caramell-Bük, Miskolctapolca-Calimbra, Gyenesdiás-Katalin).


A Katalinban a medencék jók, de csak a finn szauna van az árban (infra feláras), és kifejezetten gyerekes szálloda.

A Caramell medencerésze meg elég kicsi.


Jó wellness szálloda pl. a Lifestyle Hotel Mátra, a Kapitány Sümegen.

2016. febr. 18. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Saliris Hotel (Egerszalók).
2016. febr. 18. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Nem feltétel a jacuzzi, csak gondoltam hátha tudtok valami jót :)


Igen, Egerben én is gondolkoztam és a Katalint is néztem :) De most, hogy írod, a Lifestyle is tetszik! Eddig nekem ezt soha nem dobta ki valahogy a kereső :) Köszönöm a válaszokat!

2016. febr. 19. 19:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!