Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Júniusban jön hozzánk egy...

Júniusban jön hozzánk egy ismerősünk Kanadából, ti hova vinnétek el mindenképpen, mit mutatnátok meg neki Magyarországon?

Figyelt kérdés
Magyarországról költözött ki Kanadába még 25 éve és azóta nem tartózkodott itt huzamosabb időt, most viszont jön egy hónapra és szeretnénk neki jó programokat szervezni. Egy 60 éves fiatalos, vidám hölgyről van szó. Ti mit mutatnátok meg neki mindenféleképpen? Mi az, amit ne hagyjunk ki szerintetek? Eszembe jutott pár dolog, de kíváncsi vagyok más véleményére is. Köszönöm.

2016. febr. 19. 17:14
 1/6 anonim ***** válasza:
80%

Nem kellene agyhalottnak nézni a 25 éve kiköltözötteket.

Meg kell tőle kérdezni, mire kíváncsi. A többi nem fontos.

Az különösen nem fontos, az itt kommentelő sztoikusok mit mondanak.

De ha gondolod, mutass neki egy komondort.

2016. febr. 19. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Nyilván kíváncsi rá, hogy az a hely ahol felnőtt megvan-e még, és milyen lett.

Meg nem is tudom kérdező, én még csak 10 éve élek Magyarországon, de olyan nagy ez az ország, hogy még nem láttam mindent, szerintem az ismerősöd sem tudja az egészet bejárni néhány hét alatt.

2016. febr. 19. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Én 28 éve költöztem ki Németországba, 60 éves aktív, dinamikus és érdeklödö nö vagyok, és ez idö alatt csak néhányszor voltam Magyarországon szük egy-egy hétig.


Ha most odautaznék, akkor semmi esetre sem várnám el senkitöl, hogy "megmutassa nekem Magyarországot", ha valami érdekel, akkor odamennék vagy a vendéglátókkal vagy egyedül.

Viszont ha nekem megszerveznének egy "kirakatprogramot", hogy milyen csodálatos dolgok vannak ott, akkor azon eléggé megakadnék, elvégre nem hülye vagyok, aki nem tudja eldönteni, mit is akar csinálni egy nyaralás/látogatás alatt.

Ha valamit feltétlen meg akarnék nézni, akkor elöre megérdeklödném, hogy miként lehetséges, mert ha valakihez odamegyek hosszabb idöre, akkor csak vagyok olyan viszonyban vele, hogy megmondjam, mit szeretnék.

2016. febr. 19. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Az itt élő régi ismerőseivel, rokonaival, barátaival hozzátok szerintem össze. Utána a program már mindegy, lehet kerti grill, fürdő, étterem stb.
2016. febr. 19. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
ez attól is függ, hogy hol lesztek eredetileg? mert gondolom azért nem vinnéd el az ország egyik végéből a másikba, csak mert érdekes és szép hely
2016. febr. 19. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
54%

Semmit, menjen, ahova akar.


Hagyjátok békén, nem hiszem, hogy "hozzátok" megy csak és kizárólag.

Szívesen.

2016. febr. 23. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!