Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Ha Szilvásváradon nem jár a...

Ha Szilvásváradon nem jár a Kisvasút, két gyerekkel mit lehet csinálni?

Figyelt kérdés
Jövő héten megyünk, úgy terveztem, hogy felmegyünk vasúttal, és lefele a 3 éves futóbicajjal, az 5 éves meg gyalog lejövünk. De néztem a menetrendet, 9.30-kor van egyetlen vonat, az is csak szombaton. (Péntek vagyunk egész nap). Ha mindenképpen kirándulni akarok velük, merre menjünk? Vagy csak felmegyünk 1 órát, aztán visszafordulunk, és ugyanarra lemegyünk? Ennek sok értelme nincs... Hogy lehet még feljutni a Fátyol vízeséshez? Lovaskocsik vannak?
2016. márc. 9. 13:32
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem szezonon kívül, hétköznap semmi sincs. De miért nem jó gyalog? Nem nagy táv, kétszer 3km.
2016. márc. 9. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ilyen elektromos kiskocsik szoktak még menni, de árban elég húzós. Viszont még nincs igazán szezon, szóval nem tudom, hogy most járnak-e.
2016. márc. 9. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

2*3 km húzós egy két és fél évessel. Főleg, ha még egy izgalmas patak is megy mellettünk.

Keresgéltem közben, de nem találtam alternatívát, így majd szezonban megyünk inkább. Most meg barlangfürdőzünk Miskolctapolcán :)

2016. márc. 10. 13:36
 4/4 anonim ***** válasza:
Mindenképpen vigyetek váltóruhát, könnyen lehet, hogy a gyerekek vizesek lesznek. Vigyetek vizet, szendvicset, a gyerekek szeretik az erdőt, jó program a gyalogtúra. Ha elfáradnak, pihenjetek, vagy apuka vegye a nyakába a kicsit. Nálunk ez szinte minden hétvégén program. Jót tesz nekik a mozgás és friss levegő.. Jó kirándulást!
2016. márc. 11. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!