Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Club Hotels Kft. Ajándék...

Club Hotels Kft. Ajándék welnesse valóban hihető?

Figyelt kérdés
Szeretném ha jönne néhány infó,legyen az pozitív vagy negatív.

2016. márc. 25. 18:04
 1/3 anonim ***** válasza:
52%

Nincs ingyen ebéd. Ezen gondolkodj el.

Mielőtt elmennél, olvass azokról a szellemi nyomorékokról, akik elmentek ilyen ajándék akármire, és vettek valamit 99 évre aranyárban.

Tele van a sirámukkal a net. Eladnák a cserehetüket, amiért milliókat fizettek, de a kutyának nem kell.

Ettől még menj el, ha tök ingyen van, és élvezd. Csak ne légy hülye.

2016. márc. 25. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Nem egy nagy szám, ha a Petneházyról van szó. Akkor éri meg, ha olcsón oda tudtok utazni. A wellnesen egy kb. 7x15m-es medencét és egy kisebb szaunát értenek. Pénteken délután 4-től mehettek, tudtok szaunázni. Szombaton kaptok reggelit . Kb. 10 -től elkezdődik az agitálás ami akár 1-ig 2-ig is eltarthat,(ebéd nem jár) majd jól felmérgesedve mehettek újra a " wellnesbe ". Vasárnap már nem kaptok reggelit, 10-kor indulhattok haza. Az agitátorok eléggé agresszívak , minket nagyon át akartak verni, hazudtak. Amikor mi ott voltunk az étteremben este esküvőt rendeztek és erről nem szólt előre senki, a szomszéd vendéglőben is zártkörű rendezvény volt, végül ettünk valamit egy bódéban a környéken. Az üdülő szép, de lehetne sokat javítani rajta és szerintem nem a visszatérő vagy a célirányosan ide készülő vendégekre építenek , kár.
2016. márc. 26. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Igen tényleg ingyen van ! De ne hagyd magad rábeszélni semmire! Én hagytam! Benyaltam egy 3 éves üdülési jogot 150.000Ft-ért amit ők természetesnek tartanak hogy ott helyben ki tudod fizetni! Persze mi is egy fillér nélkül mentünk oda !Szépnek tűnik amit elmondanak 4*-os hotelek bel-és külföldön ez tök jól hangzik!mi kifizettünk 40 et mert "megengedték " hogy részletre vegyük de a többit nem fizettem be! Mert közben rájöttünk hogy marhára nem olcsóbb mintha egyénileg elmész és lefoglalsz te magad egy hasonló kaliberű utat! De mire rájöttünk erre túlmentünk a két hét felmondási időn ami nincs benne a szerződésben csak egy általános szerződési feltételekben ami a fene tudja hol lelhető fel! Most hivtak nem rég hogy mi van a pénzzel! Mondtam hogy nem fizetjük be! Erre a csaj vérig sértődve azt mondta hogy akkor átadja a pénzügyi osztálynak! Most várom a reakciójukat meg az ügyvédem válaszát! Szerintem el se menj! De ha elmész hallgasd meg őket és röhögj a képükbe hogy nem kell a szaros utatok!

Bár én is ezt tettem volna!

2017. márc. 3. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!