Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Balatonlelle mennyire nyüzsgő...

Szisztöp kérdése:

Balatonlelle mennyire nyüzsgő nyaralóhely? és valóban olyan apartja mint a tengerpart, nagyon nagyon lassan mélyülő? Tapasztalatok aki volt ott?

Figyelt kérdés
2014. márc. 30. 11:38
 1/5 anonim ***** válasza:
Szia.En ott nöttem fel es dolgoztam nyaranta is.Elegge nyüzsgö tud lenni julitol aug vegeig. van egy resz ahol tengerpartszerüre kialakitottak homokosra, ott kb ugy melyül, de a szabadstrandon nem vettem eszre.
2014. márc. 30. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Én voltam egy teljesen strandosra kialaki
2014. márc. 30. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
ott reszen, ott hamar melyult, de szerintem van mas fele is. Illetve igen, ellege sokan vannak ott nyar vege fele. Bocsi a 2 komment miatt, veletlen kuldtem el az elsot :D
2014. márc. 30. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Mi voltunk 2010-ben. A Napfény strand homokos, olyan lassan mélyül, hogy meguntuk, mire derékig ért volna :D Jó hely, ha hideg a víz, van élményfürdő is.. :)
2014. ápr. 27. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Kedves szisztöp! Nekünk apartmanunk van Lellén, tehát a kérdésedre válaszolva:

A part idén (2014.) úgy néz ki a szokásosnál azért mélyebb lesz, de ahogy az előttem szólók is írták a Napfény-strand kialakított lassan mélyülő homokos strandot biztosít.

És a nyüzsgés, háát németek már jönnek júni közepétől, de az igazi élet júliustól augusztus közepéig tart, vannak időpontok (pl.: Borhét) amikor Siófokot is képes lekörözni!

Ha bármi kérdésed van még írj privit :)

2014. máj. 2. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!