Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Hol tudnék teljesen egyedül...

Hol tudnék teljesen egyedül eltölteni egy hetet, akár többet is?

Figyelt kérdés

Szeretnék kicsit magamba nézni, és az egyetem, munka, magyar valóság stb. elől egy kicsit elutazni valahova, ahol tökéletesen, teljesen egyedül lehetnék, mindenféle befolyásolástól távol, hogy kicsit elgondolkozhassak azon, hogy mi az, ami igazán számít.


Viszont nincsenek rá százezreim, vagy millióim, hogy elutazzak egy lakatlan szigetre, vagy egy hegyi szállóba, és ott egyedül lehessek. És nem is egy balatoni nyaralót keresek, amit egyedül kiveszek.


Valami olyasmit keresek, ahol a világtól elzártam lehetek, lehetőleg itthon, Magyarországon.



2016. ápr. 27. 22:24
 1/9 anonim ***** válasza:
Alföldi tanyát bérelj ki néhány hétre.
2016. ápr. 27. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
85%
Nem írod, hogy fiú vagy lány vagy, illetve mennyire bátor. Egy barátom jár túrázni egyedül úgy, hogy sokszor napokig az erdőben alszik sátorban vagy jó időben egy sima hálózsákban. Én biztosan nem mernék, de ott aztán tényleg senki nem fog zavarni.
2016. ápr. 27. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
52%

Nagy, sűrű, sötét erdő közepén.

(Hegyi szállóban hogyan lennél egyedül?)

2016. ápr. 28. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Kulcsosház... keress kulcsosházat, azok általában elég eldugott helyeken vannak erdőben, az igaz, hogy nincs nagy luxus, kényelem, wifi,:D stb, de ha minden igaz, akkor pont azt szeretnéd, hogy elzárva legyél a külvilágtól....
2016. ápr. 28. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Vannak kolostor-szerűségek pl, keress rá légyszi', most mennem kell, és Mátraverebély-Szentkúton is láttam nagyon korrekt zarándokszállást.

Sopron mellett és Bp-től nem messze is láttam 2 jót a neten.

Érdekel, hogy ilyesmire gondoltál?

2016. ápr. 28. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Az utolsó két kommentelő ötlete/tippje nagyon jól hangzik. Utána fogok nézni. Köszi! :)

Ha bárkinek van bármi egyéb ötlete. Ne tartsa magában! :)

2016. ápr. 28. 22:15
 7/9 anonim válasza:

falusi szálláshelyeket is kereshetsz, kis kulcsosházféleségek, és a településen sincsenek sokan.

De elmehetsz kisebb panzióba is, és mondhatod a gazdának ,hogy egyedül akarsz lenni, ne zavarjanak és tiszteletben fogja tartani

2016. máj. 1. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

[link]

[link]

[link]

Nem ismerem a fenti helyeket, csak korábban már én is nézelődtem ez irányban.

2016. máj. 1. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Előző is én vagyok :)

Esetleg kaphatnék pici zöld tappancsot, mert rossz az átlagom és mindjárt itt az év vége :(

2016. máj. 2. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!