Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Adnátok tippeket viszonylag...

Adnátok tippeket viszonylag jó és olcsó szállás helyekre Magyarországon?

Figyelt kérdés

Már évek óta mennék nyaralni valami barátságos és nem kő gazdag embereknek kitalált helyre.

De nem igazán tudom hogy merre induljak érdeklődjek.

Eddig csak Heves megyében Noszvaj fel érdeklődtem.

Az elégé tetszik és az árak is találkoznak az igényeimmel ráadásul a falu is érdekesnek tűnik.



2016. máj. 29. 09:23
 1/6 A kérdező kommentje:
De az is jó ha magáról Noszvajról kapok tippeket véleményeket.
2016. máj. 29. 09:26
 2/6 anonim ***** válasza:
Nézz utána Suvadásligetnek. :)
2016. máj. 29. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Ez egészen szép hely!

A lakókocsisoknak vagy a sátrasoknak kifejezetten kedvező az át szerintem.

De a kő és faház az sajna drága 6000FT/éj :(

Az ár hiába tartalmazza a strand belépőt egy lakókocsis akkor is csak 3200ft fizet /nap :(

De azért köszönöm szépen egynek jó :)

Jöhetnek még!

2016. máj. 29. 10:58
 4/6 anonim válasza:

Balaton part tele van szálláshelyekkel(minden kategoriaban)!

Tenyleg konnyu szallast keresni csak ajanlani tudom(pl: Abrahamhegy gyonyoru, sok programmal) szinte mindenhol van kempingezo lehetoseg is! Tenyleg csak egy varos vagy telepules ami megtetszik ott 88% hogy van szabad szallashely, de ha lehet ne julius végén keresgelj amikor legnagyobb turistaforgalom van, akkor gond lehet ugyanis elkapkodjak az olcso szallashelyeket(tapasztalatbol mondom).. Nézz csak utanna keress egy szep Balatonparti helyet :D Sok szerencset ;)

2016. máj. 29. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2016. máj. 29. 18:31
 6/6 A kérdező kommentje:
Ha van még bárkinek bármi tippje az jöhet :)
2016. jún. 1. 22:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!