Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Horvátország felé fogok...

Horvátország felé fogok hamarosan kocsival menni az M7-esen. Szerintetek milyen benzinkúton tankoljak, ha a legolcsóbban akarok kijönni? (Mol, Auchan, Lukoil, Shell, Agip? )

Figyelt kérdés

2016. jún. 7. 09:03
 1/7 anonim ***** válasza:
94%
Ember... mennyit nyersz egy tank benzinen, 1000 forintot? Nyaralni is konzervekkel, tartoskenyerrel, meg 100 forintos Aldi-s sorrel felpakolva mesz, hogy ne kelljen ott semmire kolteni?
2016. jún. 7. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ha tudsz, ne az autópálya mellett levő benzinkutaknál tankolj, mert ott magasabbak az árak. Budapesten tankold tele az autót. Rijeka kb. 500 km, odáig a legtöbb autó elmegy egy tankkal. A benzinkút "márkája" inkább egyedi szimpátia szerinti, illetva számít, ha van olyan tapasztalatod, hogy melyik üzemanyaggal megy jobban az autód. További szempont, ha kártyás fizetés esetén vásárlási visszatérítést kapsz valahol, mert ezt cégenként különböző lehet, attól függően, hogy hogy vannak megállapodva a bankkal.
2016. jún. 7. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Ne az Auchan. Tavaly utam előtt ott tankoltam tele a kocsit. Zúgott egészen az Adriáig, szerencsém volt, hogy hazadöcögtem Magyarországra.

Budapesten tankold teli a kocsit, talán Rijekáig elmész, max a különbözetet valahol pótolod az autópálya mentén, szerintem ezen ne spórolj.

2016. jún. 7. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Utolsó!

Ha nem az Auchannál tankolsz akkor is "zúgott" volna, ha már eleve egy ronccsal indultál el külföldre!


Kérdező!

A kinti tankolást, hogyan akarod "olcsón" megúszni??!

Viszel innen marmonkannákban??


Oszt mi a terved az autópályadíjakkal?!

Azt, hogyan oldod meg okosban??

2016. jún. 8. 05:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Kedves Utolsó!


Nem ronccsal indultam útnak.

2016. jún. 8. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Mindegy. Én MOL és Agip benzinnel kevesebb km-t megyek mint a "sz@r" Auchan vagy Shell benzinnel. Pár forinton nem sokat fogsz spórolni, ezzel ne nagyon kalkulálj.
2016. jún. 8. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Akkor mi zúgott??
2016. jún. 9. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!