Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Gárdonyon milyen kikapcsolódás...

Gárdonyon milyen kikapcsolódási lehetőségek vannak?

Figyelt kérdés

A párommal mennénk, egy nyaralóban fogunk megszállni. Nem ismerem a környéket, csak Agárdon a strandon jártam eddig.

Mi ketten eléggé olyanok vagyunk, hogy nem tudunk megülni a fenekünkön, így már keresgéltem a neten de inkább valós véleményekre és tapasztalatokra lennék kíváncsi, hogy még is ugyan merre érdemes császkálnunk majd.



2016. jún. 9. 08:04
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Gárdonyi Géza Emlékház Agárdon [link]

Agárdi Gyógy- és Termálfürdő [link]

Madárrezervátum a Velencei-tó nyugati részén

Ha nem ismeritek még Székesfehérvár történelmi belvárosát, oda is el lehet menni, akár biciklivel. Kerékpárút köti össze Székesfehérvárt a Velencei-tóval, de a tó megkerülése (kb. 28 km) is kellemes és nem megerőltető túra.

A tó északi oldalán a Pákozdi csata emlékműve, Katonai emlékpark, szintén biciklivel érdemes menni. Bérelhettek kajakot vagy kenut, de szervezett túrákra is lehet menni.

2016. jún. 9. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Tókerülés kerékpárral (38 km), közben meg lehet nézni az első által ajánlott helyeket. Pákozdi ingókövek, oda inkább autóval érdemes menni, a kerékpárokat nem tudjátok biztonságosan tárolni.
2016. jún. 9. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm az eddigi válaszokat.

Éttermi tapasztalata van esetleg valakinek?

2016. jún. 10. 08:08
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Jókat írtak az előző válaszok. Agárdon van termálfürdő is, ha esős idő lenne. Nem kötözködésképp, de: "Gárdonyban". :)

Éttermet az Istvánt tudom Velencén, jókat ettünk ott, és van terasza is. Gyakran láttuk ott a Korda Györgyöt, de nyugalom, evés közben nem énekel.

2016. jún. 12. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!