Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Miért járja a szóbeszéd hogy...

Miért járja a szóbeszéd hogy pécs gáz hely, meg hogy tiszta dzsuwa az egész?

Figyelt kérdés
És melyek hazánk legtrébb tepülései?

2016. jún. 16. 19:35
 1/8 A kérdező kommentje:
Egy csomoan mondjak h itt van egy rakas csoves, de en itt lakom es nincs tobb mint mashol, meg szerintem jo hely,szep is es nincs benne semmi gaz
2016. jún. 16. 19:43
 2/8 savanyújóska ***** válasza:
0%
Szerintem nem település van, van településrészek, pl. Budapest egy kerületén belül (ami kb. akkora mint egy közepes vidéki város), mondjuk a külső kerületekben is minden van a putritól a villanegyedig. Szerintem talán Miskolc meleg egy kicsit, Pécset én se értem, szerintem nem rossz hely, Szeged kifejezetten jó, Sopronvárnegyede nagyon szép, amúgy átlagos, Szolnok tökátlag, de gáznak nem mondanám, Györ dettó, szóval így viszonylagos szerintem minden.
2016. jún. 16. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Akkor szerinted se " ocsmany putri az a hely"?
2016. jún. 16. 20:05
 4/8 anonim válasza:
Nem járja ez a szóbeszéd.. mindenhol arról van szó hogy pécs az ország egyik legszebb városa..
2016. jún. 16. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
En eltem hoszabb ideig pecsen, es egy ocsmany hely az orszagban talan a legocsmanyabb, tele hajlektalannal es cigannyal akik foleg az arkad kornyeken vagyis a belvarosban toltik idejuket.
2016. jún. 17. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
47%

#5

LOL

2016. jún. 17. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Ez az... az egyok mondja hogy nem jarja a szobeszed, a masik meg elkezdi h ocsmany hely. En is ott lakom es ahol mask varosban jartam ugyanannyi csoves es cigany volt. Egyaltalan nem tobb mint mashol, csak alapbol sok van beloluk, de ez minden varosra ihaz szerintem
2016. jún. 17. 11:28
 8/8 anonim ***** válasza:
Piruw!
ápr. 17. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!