Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Milyen lehetősége van egy...

Milyen lehetősége van egy fiatal párnak arra, hogy egész nyáron a Balatonon lehessenek? (20,26)

Figyelt kérdés

Egy átlag balatoni nyári meló havi 100 ezer körüli keresettel jár, amiből nem igazán lehet nyaralót bérelni ennyi időre.

Tudom, hogy akadnak olyan munkák, ahol biztosítják a szállást, de nem tudom, hogy ott kb. milyenek szoktak lenni a körülmények, mennyien vannak egy szobában, stb.

Esetleg hogyha valakinek vannak ezzel kapcsolatban tapasztalatai, vagy valamilyen ötlete, szívesen meghallgatnám :)


2016. febr. 2. 19:43
 1/1 anonim ***** válasza:

Az a baj nem nagyon van ilyen. Én is kerestem lehetőséget, igaz én egyedül. Az idénymelóknál egyáltalán nem láttam szálláslehetőséget, aminél volt, az meg tartós és nem nyári munka, szóval odaköltözős (és kizárólag vendéglátás).

Szóval pár napos utakra volt csak mód. :(

2016. febr. 4. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!