Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Tudnátok ajánlani egy jó...

Tudnátok ajánlani egy jó nyaralási helyet háromgyerekes család számára?

Figyelt kérdés

Olyasmi helyre gondoltam, hogy gyerekbarát szálloda legyen, és ne csak egy nagyobb kültéri medencével, hanem valami csúszdással.

Én már nézegettem a Visegrádi Aqua Hotelt, mert mellette van a Fellegvár, de az csak medencés. Vagy Hajdúszoboszlót is, de ott külön lenne az apartman.

Budapestről mennénk, és a gyerekek 3, 5, és 8 évesek.

Van valakinek tapasztalata, amit ajánl?



2016. jún. 24. 14:50
 1/3 ZZotyaa válasza:
Én külföldön ajánlanám hogy utazzatok, mert kb ugyan annyiba jön ki az utazás és a szállás tengerpartnál. Sok országba voltam tengerpartál, de a magyar fizetéshez leginkább Bulgária éri meg. Mi személy szerint a Napos parton (itt voltunk Bulgáriába) 2x-is voltunk és sok szállodába 13-15 éves kor alatt szinte csak az utat kell fizetni. nagyon jó árba van és All inkluzíve szállodába mennyetek ha oda mentek. A tengerpart emlékeim szerint homokos és akár 15 métert is belehet mennyi úgy hogy csak nyakig ér a víz (170cm--rel kb) Ezüst fogjuk rá hogy olcsó sok a copy cucc. Mi 1x a Bajkal hotelbe voltunkm volt 2 medence 1 kicsiknek és 1 1,5m mély kb. egész nap ingyen itál, fagyi grill. 2x a Victorya Palace szállodába voltunk ott is egész nap ingyen kaja pai stb. ott vigyázni kell a tisztasággal mert vittek pár gyereket a sürgősségire valami fertőzés miat (engem is :/ ). Busszal és vonattal is utaztunk. Vasutasoknak megéri vonattal.
2016. jún. 24. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Miskolctapolca? Ott van még a Diósgyőri vár, Lillalfüred, stb. Gyerekekkel inkább apartmanba mennék, nem szállodába.
2016. jún. 24. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

SZÉP kártyán van tavaly óta a pénz, amit idén már le kéne nyaralni, ezért csak belföldi nyaralás jöhet szóba.

Miskolctapolcát már más is ajánlotta. :)

2016. jún. 27. 11:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!