Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Miért nem szerveznek nyáron...

Miért nem szerveznek nyáron egynapos városnéző utakat az irodák?

Figyelt kérdés
Vagy csak én nem találok? Akár szomszédos országokba is jó lenne.

2016. jún. 29. 09:37
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
74%
Mert faraszto, az utazassal elmegy a nap nagy resze, es magabol a varosbol egy fel nap alatt nem latsz semmit.
2016. jún. 29. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
36%
Jaj mar megint te... :D. Azert mert tovabbra sem gazdasagos (hogy is lenne az, amikor a mai vilagban mar kint vagy akar Milanoban is par ezer forintert?), faraszto es nagyon ritka az a mazochista aki ilyenert fizetne a fapadosok vilagaban.
2016. jún. 29. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:

Pedig vannak, íme, tessék parancsolni :-)


[link]


Nem az első vagyok :-)

2016. jún. 29. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:

rengeteg van mi 3-ra megyünk idén


vber travel pl

kenedi travel

proko travel stb

2016. jún. 29. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
58%
hova vALÓSI VAGY
2016. jún. 29. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
53%
Ez az a fazon lesz, akinek mindegyik út drága, meg hogy nem az ő városából indulnak?!
2016. jún. 29. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:

1. De belföldi uticélok nincsenek olyan messze. Pl Bp-ről Ópusztaszer vagy Hollókő vagy akárni. Vonattal, volánnal sokkal tovább tart és drágább is.


2. Mi az, hogy megint te??? Ki a franc akar Milánóba menni 1 napra?


3. Kösz, megnézem :)


4.Köszi ezeket is megnézem. A Kenedit ismerem, voltunk velük tavaly. Amúgy Pesti vagyok, de nem élek otthon és jó lenne a hazalátogatásunkkor kiruccani valahova, főleg, hogy a párom nem magyar és Pestet már megmutattam neki.

2016. jún. 29. 11:25
 8/19 anonim ***** válasza:
48%

Kérdező, Visegrádon is voltatok már?

Az is nagyon szép hely :-)

2016. jún. 29. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
25%

Mi abban a megterhelő, hogy összeszervezd magadnak azt a bizonyos egynapos utadat? Kinézed mondjuk ópusztaszert, ha szereted a pusztát, és úgy érzed, számodra az a tökéletes nyári kirándulás, fölülsz buszra, vonatra és odamész. Nem túl sok szervezéssel 4-500 km sugarú körben meg lehet fordulni egy nap alatt.


Ha pedig külföldre vágysz, és annyiból néznéd meg mondjuk Milánót, amennyiért az ópusztaszeri homokot köpheted, akkor keresel egy retúr repülőjegyet annyiért, mint más vonatjegyet vesz belföldre.

2016. jún. 29. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:

Pest a legjobb rengeteg iroda van


én pl kecskeméti vagyok itteni felszállással kevesebb út indul :O

2016. jún. 29. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!