Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Miért nem szerveznek nyáron...

Miért nem szerveznek nyáron egynapos városnéző utakat az irodák?

Figyelt kérdés
Vagy csak én nem találok? Akár szomszédos országokba is jó lenne.

2016. jún. 29. 09:37
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
8%

"nem élek otthon és jó lenne a hazalátogatásunkkor kiruccani valahova"

"Vonattal, volánnal sokkal tovább tart és drágább is"


Vazze, jó nagy karriert csinálhattál kint, ha drága neked az itthoni tömegközlekedés,

amit amúgy az itthon maradt "szegények", még ki tudnak fizetni.


(Kímélj meg az agresszív válaszodtól.)

2016. jún. 29. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:

"Vazze, jó nagy karriert csinálhattál kint, ha drága neked az itthoni tömegközlekedés,

amit amúgy az itthon maradt "szegények", még ki tudnak fizetni. "


Nem, az itthon maradt szegények sem tudnak kifizetni... :-(

Bérletet már nagyon régóta nem tudok venni - bár munkáim zömmel a környékünkön vannak.

Pár éve, a válság környékén volt egy szabad napom 8régi ép idők! :D) szerettem volna a gyerekemnek Budapest eddig még nem, vagy ritkán látott részeit megmutatni, kirándulni, úgymint Hűvösvölgy vagy Normafa, stb.

Egy fél nap ültem a számítógép előtt (amit használtan vettem 8 éve, még mielőtt leordítanátok, hogy ha számítógépre telik, akkor utazásra is kell legyen) és egyfolytában arra jutottam, hogy bárhová megyek Bp-en, az mindenképpen 3 ezer ft feletti összegre jön ki kettőnknek. És ennyi pénzünk nem volt... :-( Egyszerűen nem tudtam a saját városunkban elmenni vhová a gyerekemmel, mert olyan piszok drága! Végül délután fél 2-kor, már majdnem sírva "feltaláltam a spanyol viaszt" - kimegyünk a Nyugatiból vonattal a Ferihegyi reptérre és ott nézegettük a fel és leszálló repcsiket (mivel fiam van, így ez számára kitűnő program volt :-) )

Így megúsztuk 900 ft-ból és mégiscsak egy jó program volt :-)


Kérlek, ne ítélkezz és ne beszélj így a másik emberrel, mert nem tudhatod, mi áll mögötte.

2016. jún. 29. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:

Köszönöm az értelmes válaszokat.

Visegrád már tervben van köszi.

Annak aki meg a zsebemben turkál üzenem, hogy jelenleg diák vagyok, így nem dob fel a pénz és itt sincs kolbászból a kerités :)

Felülni a buszra, vonatra valóban nem nehéz, de, ha az a bizonyos sűrűn megáll plusz még át is kell szállni, akkor elmegy vele az egész nap és nem marad idő a látnivalóra. Ópusztaszer messze vanBp-ről. Sokkal egyszerübb lenne egy szervezett út, ajol egyből odavisznek.

Igen vannak egynapos utak, csak nem főszezonban és ez az igazi probléma.

2016. jún. 29. 13:04
 14/19 anonim ***** válasza:
8%
Igen, mar megint te vagy az akit oda kell vinni mindenhova de igazabol semmi sem jo, es kulonben is ki ha te nem... mar az elozo kerdeseidnel is megkaptad ugyanazeket a valaszokat. Ebbol a veszteseges utazasi modszerbol azota sem lett tobb szerencsere. Es hogy a te stilusodban valaszoljak: ki a franc akar Opusztaszerre menni? :"DD
2016. jún. 29. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
3-4000 ft ból el lehet menni milánóba egy napra. igen egy napra. bőven elég abból a városból egy fél nap is. mi reggel 6os géppel mentünk, du 4 kor már a kocsmában ültünk várva, hogy indulhassunk vissza a reptérre mert már mindent megnéztünk.
2016. jún. 30. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
Kalandozás Travel talán? De miért nem kerestek inkább oszkárt? Oda-vissza, és akkor nem kell a buszon levőkhöz alkalmazkodni. Én így kirándulok mindig vagy vonattal.
2016. júl. 1. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:
Mi az az oszkár?
2016. júl. 2. 00:52
 18/19 anonim ***** válasza:
Oszkár telekocsi, szóval valaki utazik a-ból b-be és meghirdeti az autójában a szabad helyeket az oldalon valamilyen összegért. Tudsz városra, időpontra keresni meg elolvasni, hogy kiről milyen értékelést írtak. Szerintem kirándulni praktikus, csak ugye találni kell olyat, aki épp arra megy.
2016. júl. 2. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 A kérdező kommentje:
Köszi. Igy már értem. Megnézem azt is.
2016. júl. 2. 15:14
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!