Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Budapesten hol lehet eltölteni...

Budapesten hol lehet eltölteni egy éjszakát minél kevesebből vagy 0 Ft-ból, de biztonságban?

Figyelt kérdés

Egészen addig míg nem jön reggel a következő vonat?

És non-stop de nem túl drága élelmiszer/vegyesboltot hol találok a belvárosban?


2016. júl. 7. 15:43
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
49%
Nálunk a híd alatt alszanak hajléktalanok. Van matracuk, ha gondolod, megkérdem, befekhetsz-e melléjük.
2016. júl. 7. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Mikor?

A "belváros" és a "nem túl drága" nem igazán összeegyeztethető fogalmak.

2016. júl. 7. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Úgy értem nem akarok szállást fizetni, elég lenne egy olyan hely ahol néhány órára leülhetek, de nincs kötelező drága rendelés és nem támadnak meg, nem rabolnak ki, szóval valamennyire szem előtt van.
2016. júl. 7. 16:40
 4/13 anonim ***** válasza:
Az rendben van, de milyen napon kellene? Hétköznap éjszaka nem jellemző, hogy bármi is nyitva lenne. Péntek-szombaton inkább. Másrészt ha valami beülős helyet keresel, ott nem fogják elnézni, hogy egész éjszaka üldögélj fogyasztás nélkül.
2016. júl. 7. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Nem értem, aludni akarsz vagy csak várakozni? Mert pár órára beülsz a Mekibe, vagy ha jó idő van, egy park is megteszi, de ha aludni is szeretnél, az ingyen nem nagyon megy.
2016. júl. 7. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Középiskolai/egyetemi kolikat érdemes megnézni, pár ezer Ft-ért simán megszállhatsz éjjel. A közelben általában van bolt is.
2016. júl. 7. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

Nem akarok aludni, csak leülni és várni míg nem jön a vonatom.

Vagy ezt a Keleti/Nyugati pályaudvar épületében megtehetem? Nem szeretnék a sötétben egyedül bolyongani.

Mekiben elnézik ha több órát ott vagyok és nem rendelgetek folyamatosan?

2016. júl. 7. 16:59
 8/13 anonim ***** válasza:
A pályaudvarokat is bezárják éjszakára, kb másfél-2 óra hosszan.
2016. júl. 7. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Mikor indul a vonatod? Ha már meg kell várnod az elsőt, akkor ülj le egy parkba, a Duna-partra, vagy ülj be egy mekibe, kocsmába, de ott valamit rendelned is kell. Esetleg menj el éjszakai városnézésre, pestiként csináltam párszor vidéken ezt, itt éjszaka is sűrűn járnak a buszok. Éjjelnappalit a belvárosban nem tudok, de az Újpesti és a Fogarasi úti Tesco egész éjjel nyitva van, mindkettő jól megközelíthető tömegközlekedéssel. Nem muszáj a Nyugatiból vagy a Keletiből indulnod, a vonatok több helyen is megállnak, hátha az közelebb van.
2016. júl. 7. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
6-7 között indul az első és a Nyugati-Keleti pályaudvarok vannak a legközelebb (onnan ahonnan indulok a Belvárosból). És nem veszélyes egyedül éjszaka egy parkban vagy a Duna-parton? Az éjszakai városnézés is jól hangzik, csak nem tudom mik azok a körzetek amiket ilyenkor el kell kerülni.
2016. júl. 7. 21:55
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!