Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Tudtok olyan szállást ami a...

Tudtok olyan szállást ami a Mátrában van, és minél olcsóbb? 5 éjszaka max.20000ft. Ketten mennénk, +2 kis termetű kutya.

Figyelt kérdés
2013. máj. 18. 20:15
 1/2 anonim ***** válasza:

Kicsit el vagy szállva az árakkal. Ha jól értem 2 főre és két kutyára, 5 éjszakára szánsz 20.000Ft-t a nyáron? Azaz 2000Ft/fő/éj?


Ilyen árakon a 15-20 fős hálótermekkel működő ősrégi kulcsosházak, turistaszállások dolgoznak, ahol még ágynemű sem jár a szálláshoz. De főszezonban még az ilyen helyeken is necces ez a keret, a tisztességes kulcsosházak 3-4000/fő/éj áron dolgoznak, arról nem is beszélve, hogy egy 20 fős hálóterembe biztosan nem engedik be a kutyáitokat.

2013. máj. 18. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Kedves Válaszoló! Azért írtam ki ide a kérdésem,mert nem találtam az interneten olyan szállást,ami megfelelne,vagy ezért-vagy azért. Pont azért van ilyen "idióta " kérdésem,mert vannak olyan házak,szobák,amiket nem hirdetnek,és mégis kiadják,jóval olcsóbban,mint amiket találni lehet a neten. És igen,nagyon kevés pénzünk van erre a célra,és mégis szeretnénk pár napra kiszabadulni az otthoni körforgásból,köszönöm az "értékes" hozzászólásodat,de ezt akár magadnak is megtarthattad volna.
2013. máj. 19. 08:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!