Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Mit érdemes megnézni Szilvásvá...

Mit érdemes megnézni Szilvásváradon?

Figyelt kérdés

Először megyünk, a Fátyol-vízesés és a Börtönmúzeum van egyelőre a listánkon, van amit még érdemes megnézni?


Köszönöm!


2016. szept. 12. 15:07
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Orbán ház, református kerek templom, kilátó, barlang a Szalajka-völgyben --- vagyis a hegyen, de a völgyben lehet felmenni oda. Erdei múzeum, lovas múzeum.

Meg Szilvásváradtól nem messze van Szarvaskő, szerintem szép a kilátás ha felmentek a várromhoz.

2016. szept. 12. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
100%
Amennyiben már a közelben jártok, ajánlom nektek a Petőfi kilátót Bánkúton. Ahogy mentem Szilvásvárad után, egy keskeny utca vezet Miskolc felé, fel a hegyekbe. Bánkúton leteszitek az autót (ha azzal vagytok) és laza 15-20 perces séta a hegyre fel (túraútvonal is írja). Ha felmentek a tetejére akkor belátjátok az egész térséget. Szerintem gyönyörű :)
2016. szept. 12. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Menjetek fel kisvasuttal a vizesesig/barlangig, mindkettot nezzetek meg, aztan pedig egy szep seta lefele, valahol ut kozben egy finom pisztrang:) Ez egy napos program, tobbet szerintem nem nagyon tudsz ott aktivan eltolteni. A hely maga nagyon szep, en a tajat, kornyeket, setat elveztem ott a legjobban.


Ami meg erdekes lehet a kornyeken az a miskolctapolcai barlangfurdo, nagyon flash a hely, csak rohadt sok a kulfoldi.

2016. szept. 12. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm Nektek, bővült a lista pár dologgal! :)
2016. szept. 13. 15:01
 5/6 Kései Sirató ***** válasza:
79%
Szilvásváradhoz viszonylag közel van Dédestapolcsány, ott nézzétek meg a várat, fantasztikus!
2016. szept. 14. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Húha, annyi látnivalót írtok, hogy lassan már szállást is keresek, és két napra tervezek. (A fürdő amúgy is minimum fél napos). Köszönöm szépen! :)
2016. szept. 15. 11:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!