Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Honnan a legegyszerubb taxit...

Honnan a legegyszerubb taxit hívni ha a belvárosba akarok eljutni? (lent. )

Figyelt kérdés
Sziasztok, 20 éves vagyok egy kis városból, és Bp. megyek az Ortorony utcába (Kossuth L. udulopart). Nem voltam még autóval Bp., így nem nagyon merek bemenni a nagy forgalomba. Godollotol érkezek, tudom, hogy az Auchanig kb. gond nélkul eljutok. Honnan a legjobb taxit hívni, esetleg merészkedjek tovább? Amúgy melyik az az Auchan azon az úton? Mennyire nagy a forgalom? Hétkoznap délben megyek.

2016. nov. 19. 14:05
 1/2 anonim ***** válasza:

Te mondd, a kis varosodban le van tiltva a net? A google terkep is?


Az Ortorony utca a Belvarostol kiba messze van, taxival oda kimenni csak azert mert te felsz a forgalomtol, haaaat, nem lesz olcso, konkretan tobbe fog kerulni mint Godollotol feljonni autoval. Az Ortorony utca kb. a varos szelen van (Eszak-Budan), es egyaltalan nem kell bejonni a varosba hogy odajuss:


[link]

2016. nov. 19. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Hát ez tényleg nem a város közepe, ez tény. És most csak ezért taxizni? Ha már annyira félsz, miért nem tömegközlekedsz?

De amúgy hogy akarsz így városban megtanulni közlekedni? Ez egy remek alkalom lenne arra, hogy bemenj a városba, és gyakorold a városi közlekedést. Ha mindig félsz bemenni, az nem egészséges. Meg kell tanulni városban is közlekedni, nem csak vidéken. Szóval én azt mondom neked, menj végig kocsival. Ezek még csak nem is a város legforgalmasabb része, főleg dél körül nem.

Meg ha mindig félsz bemenni a városba, akkor mi van, ha valami nehezebb cuccot akarsz hazavinni, mondjuk épp a belvárosból? Szenvedsz a tömegközlekedésen, vagy fizeted a drága taxit? Azért neked is be kell látnod, hogy elkerülni egy életen át a várost, nem megoldás.

2016. nov. 25. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!