Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Soproni szálláshelyről közeli...

Soproni szálláshelyről közeli nem Magyarországi látnivalók?

Figyelt kérdés

Sopront, Kőszeget, Győrt és a nyugati határ környékét már többször bejártuk.Most ismét Sopronba látogatunk 2 ünnep között 1 hétre, kis gyerekekkel merre mehetnénk ami élmény nekik is? (fiuk 4 és 6 évesek)

Lutzmannsburgi fürdőt, Frakno várát néztem, a fürdőben már voltunk többször, a vár viszont lehet hogy zárva van. Zotter csokigyárat néztem, sajnos az is zárva van.

Ezeken kivül még valami ötlet? Lehet Szlovákiában is, Ausztriában, mondjuk 50-80km-es távolságban.


2016. dec. 1. 13:12
 1/1 anonim válasza:
Más nem jutott eszembe, Bécsújhelyen van egy repülőgép múzeum, az Aviaticum. Sajnos többnyire én is csak "nyári nyitvatartású" helyeket ismerek. Nekünk nagy kedvencünk a Fertő tó melletti Family Park. Talán, ha legközelebb erre jártok...
2016. dec. 1. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!