Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Szerintetek melyik a legjobb...

Szerintetek melyik a legjobb város Magyarországon? Hol van a legjobb élet?

Figyelt kérdés

A szempontok a következők:

-Megélhetés(munkalehetőség, átlag fizetés)


-Közösség(legyenek jófejek az emberek, fogadóak, udvariasak)


-Kulturális élet(kulturális események, látnivalók)


Nyilván a fenti szempontok alapján inkább Budapest lenne a megfelelő válasz viszont a vidéki városokra is kiváncsi lennék.


Előre is köszönöm a válaszokat!



2016. dec. 26. 08:18
1 2
 11/18 anonim válasza:
0%
Első válaszoló azért szar a többi mert eléggé vidékies. Én gyűlölöm a vidékeket. Olyan helyeket szeretek ahol torony házak vannak és az egész aszfalt meg ilyesmi. Pest nincs tele toronyházzal csak 1 van de azért még is sokkal jobb mint a többi hely minden sarkon van bolt így kényelmesebb is nem 5óra mint a többi g...ci helyen ahol millió év 1 boltot találni. ha te tudsz jobbat Magyarországon akkor mondj.Meg plázák meg a többi nem egy ilyen szar falu. Kettes vállaszoló k..va anyád Amúgy mi volt benne rossz? ha te tudsz olyat mondj benne példát. Vagy arra már nem futja?
2017. márc. 29. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
72%

Sötét vagy, mint a néger segge az alagútban!

Ráadásul bugris anyázó is!

Pest tele van felkapaszkodott parasztokkal - te vagy erre a legjobb példa!

2017. márc. 30. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
85%

Én Szegeden lakok egyetemistaként, itt is kb 200 méterenként van bolt. Sétálsz 4 percet Lidl, Penny, Coop egymás mellett. :D Villamossal Tesco 5p.

Személy szerint én itt is jobban kedvelem, hogy van ilyen zöld övezet szerű is. Tehát hiába van nagy betondzsungel teli van fákkal.

2017. márc. 30. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
26%

Mindenki a maga igazát keresi, avagy azt próbálja bizonygatni, hogy az ő érvelése miért jobb? Ha leszarozzátok egymást városát, vagy gondolatait attól a tied jobbá válik? Ennyire nem bízol magadban, hogy támadsz inkább? Ezt mindazoknak írom akik itt heveskednek :D


Nekem: Numero 1. Budapest.

2018. márc. 3. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

14 - azért mielőtt ide jössz "oktatni", előtte elolvashatnád a kérdést...

Mi köze ennek Budapesthez?

2018. márc. 3. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim válasza:
100%

Gyulán születtem, majd az egyetem (Szeged) után visszakerültem Gyulára, most is itt élek.


Szeged is és Gyula is az imádott városom.

2019. jún. 6. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 Maldoror válasza:
33%
Sajóhídvég, Köröm, Sajóörös, ezeket próbáld ki első körben, utána bárhol jó lesz.
2021. aug. 23. 02:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

A kérdésben említett 3 szempont alapján Debrecen mindent visz!

Nem ott születtem, de 3 éve Debrecenben tanulok: szuper az egyetem, a város és az emberek.

Nagyon jó a közbiztonság.

Diploma után ott maradok.

2021. aug. 23. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!