Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Ha vonaton vagyok, akkor...

Ha vonaton vagyok, akkor honnan tudom, hogy hol áll meg?

Figyelt kérdés
Nemigen szoktam egyedül vonatozni,most viszont mégis az lesz.A végállomás előtt fogok leszállni.Honnan tudhatom,hol áll meg?Bemondják?És egyéb tapasztalataitokat meg tudnátok osztani velem?:) izgulok kicsit

2016. dec. 29. 13:28
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Nekem nincs semmi különleges módszerem. Nézem a megállókban a táblák nevét. Meg nyilván előre megtudakolom, vagy megnézem, hogy kb. hol kell leszállnom. Végállomás előtt, akkor a menetidőből tudsz következtetni, hogy közeledtek már.

Ha bizonytalan vagy, akkor megkérdezel valakit a vonaton.

2016. dec. 29. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 piriiiii válasza:
Megnézed, hogy milyen vonalon mész (pl Szeged-Budapest), beírod google-be, hogy Szeged-Budapest vasútvonal, megállók, és íme: [link]
2016. dec. 29. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

"7-es, ne viccelj már. Pont hogy buszon ezerszer nehezebb követni, hol tartasz, mert nem feltétlen áll meg minden menetrend szerinti megállóban."


Említettem, hogy amerre én járok, mindenhol bemondja a sofőr a megálló nevét. Biztos nincs mindenhol így, de én pl. ezért is szeretek inkább buszozni.

2016. dec. 29. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Okostelefon + térkép alkalmazás.
2016. dec. 30. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!