Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Ózd mennyire számít veszélyes...

Ózd mennyire számít veszélyes helynek?

Figyelt kérdés
2017. márc. 1. 13:53
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Mármármármiért számítana annak?
2017. márc. 1. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
A kisebbség miatt gondoltam
2017. márc. 1. 14:21
 3/8 Kései Sirató ***** válasza:
7%
Eléggé.
2017. márc. 1. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
44%
Én este a helyedben nem mászkálnék kint az utcán,napközben a közvetlen központ talán még elmegy.
2017. márc. 1. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
62%
Jajj gyerekek, túl sok jobbikponthut olvastok... Nem esznek embert Ózdon sem. Gyakran megfordulok ott, a világban bárhol megszokott alapvetése két betartva nem esik bántódásod. Persze ha egy sötét parkban menőzöl a 9-es jájjfónnal, miközben minden gyanús alakhoz odamész és a szemébe nézve háromszor azt kérdezed: mi van?... akkor bizony megesznek vacsorára!
2017. márc. 1. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Donald J. Trump ***** válasza:
75%
Semennyiere - elkseredettség és szegénység van ott, nem emberrablások és gyilkosságok. Biciklidet ne hagyd elől meg ne légy egyedülélő kisnyugdíjas a cigánysor közepén, de ennyi - turistaként nyugodtan mászkálhatsz a város csaknem egészében. Miskolc sokkal veszélyesebb hely tud lenni, hát még Budapest!
2017. márc. 1. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Csak szerintem sok ott a sinter ;) ?
2017. márc. 4. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
56%
#7: Bátonyban meg a lumper, aki levágja a fejed, és amúgy se rúghatsz ott labdába.
2017. márc. 4. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!