Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Jászberénybe megyek reggel,...

Jászberénybe megyek reggel, Hatvannál át kell szállni, egyértelmű lesz, hogy hova kell átszállni? És az iránya is? És van hangosbemondó, és bemondják, hogy melyikre kell szállni?

Figyelt kérdés

Jól tartják a menetrendet arrafelé a vonatok? És a Tescotól kicsit visszább áll meg, ugye? Gödöllő felől mennék.


Előre is köszönöm.



2017. márc. 2. 20:03
 1/7 A kérdező kommentje:
Ja meg láttam régebben valami Meggyespele, remélem, jól írom, nevezetű megállót, de az már szerintem kintebb van? Ugye akkor nem ott áll meg?
2017. márc. 2. 20:05
 2/7 A kérdező kommentje:
Eddig busszal voltam párszor,de most praktikusabb lenne a vonat, mert az közelebb áll meg.
2017. márc. 2. 20:10
 3/7 anonim ***** válasza:
Általában tartják a menetrendet.A vonat az állomáson áll meg,ami ténylegesen a Tesco-tol visszább van egy kicsit.Van hangosbemondó is.
2017. márc. 2. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
*asszem
2017. márc. 2. 20:11
 5/7 A kérdező kommentje:
Ohh, köszönöm, ment a zöld mancs!
2017. márc. 2. 20:12
 6/7 anonim ***** válasza:

Egyértelmű, mert Hatvanban elég korrekt vizuális és hangos utastájékoztató-rendszer működik. De úgy is megtalálod, ha az S810-es járatot keresed.


A menetrendet az elővárosi vonatok jól tartják, a távolsággal sem rosszak.

2017. márc. 3. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm, erre is ment a zöld; de amúgy valaki elvitt kocsival; szóval még nem próbáltam ki:)
2017. márc. 4. 13:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!