Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Január végén utazok Londonba...

Barbiii1987 kérdése:

Január végén utazok Londonba és nagyméretű kézipoggyászt vinnék, néztem a Wizz Air honlapján de nem nagyon volt egyértelmű, hogy mit lehet és mit nem lehet bele tenni?

Figyelt kérdés
Én vinnék szalonnát, kolbászt ilyeneket lehet e? Meg befőttet? Meg persze ami még kell pl hajlakk meg ilyenek? Lehet e?
2014. jan. 5. 20:17
 1/8 anonim ***** válasza:
A feladandó bőröndbe nyugodtan beteheted a szalonnát, kolbászt. Befőttet is, bár én azt csak azért nem tenném be, mert nem kímélik a bőröndöket, és félő, hogy darabokra törik az üveg.
2014. jan. 5. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
ja! Hajlakk is mehet nyugodtan
2014. jan. 5. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Én nem adok fel bőröndöt csak a gépre vinnék fel nagyméretű kézipoggyászt :) Így is beletehetem ezeket?
2014. jan. 5. 20:32
 4/8 anonim ***** válasza:
50%
Kézipoggyászba ha normál ha nagy méretű, oda csak 100ml folyadékot vihetsz fel. Vagyis ha a hajlakk 100ml-es akkor felmehet. Ha nagyobb akkor nem. Befőtt tuti nem mehet fel, mert abban is van folyadék. Szalonna, kolbász mehet.
2014. jan. 5. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Féligazság, amit az előző mond.


"A repülőjáratokra felvihető folyadékot tartalmazó tárolóedények maximális mérete külön-külön 100 ml lehet, és a folyadékmennyiség személyenként nem haladhatja meg az 1 litert. Az összességében 1 liternyi folyadékot tartalmazó üvegeket, tégelyeket egyetlen újrazárható, átlátszó műanyag tasakba összegyűjtve lehet felvinni a fedélzetre."

Folyadéknak számít bármi, ami nem szilárd, szóval pl. a befőtt, olaj, parfüm vagy a fogkrém is.


Ezen kívül szinte mindent felvihetsz, amivel nem lehet embert ölni.

2014. jan. 5. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Folyadékot, zselés anyagot max 1 dl-t és összesen max 1 litert vihetsz fel. Befőttet nem, de az felesleges, mert Londonban is van élelmiszerüzlet :)

Szalonnát, és kolbászt pláne ne vigyél kézi poggyászban, iszonyatos szagot árasztana.

2014. jan. 5. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

" iszonyatos szagot árasztana"


Szaga a szarnak van :-D


Finom, jó illata van a sonkának, kolbásznak, szalonnának, de be lehet csomagolni és akkor más nem érzi.

2014. jan. 6. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Érthető :) Köszönöm a válaszokat :)
2014. jan. 8. 14:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!