Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Budapestre már nem is érdemes...

Budapestre már nem is érdemes nyaralni menni?

Figyelt kérdés
Régen nagyon sokat jártunk oda nyáron ,mindenki a vidámparkot szerette a legjobban.Tavaly voltunk igaz csak 1 napra kirándulni pestre,az állatkertbe ,ami halál unalmas volt,visszasirom a vidámparkot,ami fantasztikus volt,és semmi gagyi vidámpark nem potolja!Egyszerűen hiányzik Budapestből a szórakozás,a félelem,a sikitozás ami a vidámparkban volt.Azon vannak hogy minél zöldebb legyen stb..de minek?Ha ennyire unalmas a város.

2017. márc. 27. 14:32
 1/10 anonim ***** válasza:
22%
Hát ha téged pesten az a rossz ócska vidámpark tett boldoggá,illetve ha neked ez hianyzik a varosbol a legjobban ,akkor nalad igen komoly gondok vannak fejben...
2017. márc. 27. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Egy normális vidámpark sincs már Magyarországon!!az nem volt ócska ,a fa hullámvasutra azt mondod hogy ócska?Nagyon régi volt.
2017. márc. 27. 14:50
 3/10 A kérdező kommentje:
Akkor meg miért nem csinálnak másik vidámparkot??Unalmas egész pest és az ott lakok is,és azért nincs másik vidámpark ,mert senkit sem érdekel.Csak az a szörnyen unalmas állatkert
2017. márc. 27. 14:53
 4/10 anonim ***** válasza:
68%

Tény hogy vidámpark már nincs Magyarországon, de egy rendes vidámpark olyan drága, hogy arra nincs elég fizetőképes kereslet. Aquaparkokban vannak meredekebb csúszdák, meg vannak kalandparkok, ezeket viszonylag olcsó megépíteni és fenntartani, ez van.

De elég sekélyes lelkivilága lehet annak, aki szerint semmi más érdekes nincs Budapesten.

2017. márc. 27. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
22%
hat en budapwsten elek de szerintem sincs sok erdekes a varosban, talan egy fel napra akad latnivalo, az meg nagyon is jo hogy zoldebbe akrjak tenni a varost mert neha akkora a szmog hognwm latni a cigadellat, az allatkert meg szerintem nem rossz
2017. márc. 27. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Pestet azzá lehetne jobbá tenni ,ha lenne egy új ,de nagyobb modernebb vidámpark,olyasmi ami bécsben van.Tavaly nagyon untuk már magunkat pesten hiába mentünk állatkertbe ,néztünk szép hekyeket ,ha a vidámpark hiányzik.
2017. márc. 27. 15:24
 7/10 anonim ***** válasza:
68%
Igen.....budapestet csakis egy új modern vidámpark tudja szebbé meg jobbá tenni...... azon kívül nincs is más semmi fontosabb!!
2017. márc. 27. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Hát nem tudom én minden évben megyek és szerintem nem unalmas. Szerintem az állatkert is érdekes. De ha téged semmi más nem érdekel csak a vidámpark, akkor ne csodálkozz, hogy ungalmas..
2017. márc. 27. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Crisopher ***** válasza:
Én mindennap járok Pesten, igaz agglomerációban lakom. Pesten csomó látnivaló van, amit meg lehet nézni. Van kapásból rengeteg múzeum, színház, akkor ott van a budai vár, ott az állatkert, lehet egyet libegőzni, kirándulni a budai hegyekben, lehetne napestig sorolni a lehetőségeket. Pesten nem nehéz megtalálni a neked szimpatikus szórakozásformát. Vidámpark pont nincs, de van helyette csomó más.
2017. ápr. 3. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Ja dögunalmas muzeumok másutt is vannak.

Pesten nem elég hogy semmi sincs ,de ott még az emberek is barátságtalanabbak,nem laknék ott.Talán a libegő amit élveznék,de ez csak egy.😕

2017. ápr. 3. 13:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!