Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Neked mit jelent a nyaralás?...

Neked mit jelent a nyaralás? Mit csinálsz?

Figyelt kérdés

Hány éves vagy? hova mész nyaralni? és mivel töltöd azt a pár napot?

Kíváncsi vagyok, hogy más családok mit csinálnak a nyaraláson.


2017. ápr. 5. 13:30
 1/10 anonim ***** válasza:
19 családdal és a barátaimmal szoktam nyaralni. Általában a tenger közelébe megyünk. Napozunk,várost nézünk, beszélgetünk,iszogatunk,éneklünk,hülyülünk.
2017. ápr. 5. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Mindig tengerpartra szinte, nagyon sokat sznorizunk, túrázunk is, főleg azzal a céllal, hogy más partokon is merülhessünk. 1-2 városnézős nap is van. Egyszer olyan helyen voltunk, ahol biciklit is lehetett bérelni, akkor ezzel kiegészült a felfedezőutas túrázás. Ha nem tengerhez megyünk, akkor is a természet felfedezése a legjobb szorakozás nekünk. Mindezt viszonylag spontán módon tesszük, sokszor eltévedve. ;)
2017. ápr. 5. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
40, Azsia, Afrika vagy Kozep es Del Amerika, aktiv nyaralas nem megyunk vizpartra es min 30 nap
2017. ápr. 5. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

30 nap? Afrika? Amerika?

Mennyi pénzt keresel egy hónapban, hogy ilyenre futja?

2017. ápr. 5. 16:31
 5/10 anonim ***** válasza:
270E-t vagyis egyáltalán nem sokat de én és a párom mindent ennek rendelünk alá vagyis nincs (már) autó, nincs iPhone nincs nagy TV stb.
2017. ápr. 5. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Annyira jellemző ez a kérdés...

"Mennyi pénzt keresel egy hónapban, hogy ilyenre futja?"


Hogy a kérdésre is válaszoljak közben: tengerpart - lazítás, környék felfedezése, "lötyögős" városnézés - mivel egész évben fizikai munkát végzek.


Visszatérve a kérdésre: egyik évben ismerősöm megtudta, hogy görög tengerpartra megyünk 1 hétre (2 főre 50 ezer ft volt, ezelőtt jó pár évvel). Aszongya:de jól megy nektek!! Mire megkérdeztem tőle, mégis mennyit cigizik? "Napi 2 dobozzal"- volt a válasz. Gyorsan kiszámoltattam vele, hogy HAVONTA költ el cigire 50-60 ezer ft-ot. Mi meg egész évben spóroltunk rá, ahogy 5-ös válaszoló is :-)


Most akkor kinek "megy jól"? :-)

2017. ápr. 6. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
ja igen a cigi: nem cigizunk es nem iszunk alkoholt
2017. ápr. 6. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Túrázás van a középpontban, lehetőleg magashegységben, Kárpátok, Alpok vagy valamely balkáni hegység, pihenő napokon lazítás, fürdés, városnézés, stb. Kisebb sörözések esténként, illetve random ötletek néha, ami szembejön.
2017. ápr. 6. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

5:

Mi valamit elronthatunk, mert jóval többet keresünk, és nincs semmilyen TV, autó, iIzé, dohány, stb., stb., mégsem tudunk alsó hangon 300-400 ezret szánni nyaralásra, max. akkor tudnánk, ha a hosszútávú céljainkat elfelejtenénk, ugyanakkor olyan munkahelyet sem tudnánk találni, ahol 30 napra csak úgy elmehetünk (az 20 nap szabadság egyhuzamban). Most nem irigységből mondom, mert mi is jó helyekre megyünk, csak én is kíváncsi vagyok, mindez hogyan tud összejönni.

2017. ápr. 7. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Mi ebben olyan bonyolult, ketten keresunk 500E-t, ebbol 300-350 mimden honapban felre van teve ez eves szinten tobb mint 3M ebbol konnyu lecsipni 1M-t, a szabadsag meg nem gomd mindkettonk munkahelye tudomasul vette hogy ez igy van, egyebkent akar ha akrnank kivehetnenk a teljes szabadsagot egyben is vagyis masfel honapot de altalaban a vizumok 30 napra szolnak, egy normalismunkahelyen a dolgozo maga donti el mikor megy szabadsagra es mennyi idore ahol nem igy van ott nem dolgozunk
2017. ápr. 7. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!