Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Használt autó állapotfelmérés?

Használt autó állapotfelmérés?

Figyelt kérdés
Üdv...Googlén már keresgéltem de nem nagyon találtam olyan szakembert aki tudna nekem segiteni.Szeretnék használt autot venni,sajnos nincs auto szerelő ismerösöm de minden féle kép szeretnék szerelö jelenlétében vásárolni.Nos a kérdésem lenne e valakinek olyan ismeröse aki ilyennel foglalkozik hogy X helyröl el tudna utazni Y helyre hogy átvizsgáljon egy autot?

#autó #utazás #szerelés #áttvizsgálás
2017. ápr. 9. 12:40
 1/3 anonim ***** válasza:
40 éve veszek és használok autót. Ezalatt elég sok helyen laktam már. Én úgy szoktam csinálni, hogy elballagok egy szimpatikusnak ítélt műhelybe, beszélek a szakival, hogy figyelj, töki, úgyis ide fogom hordani a kocsit javításra, légy oly kedves, gyere el velem megnézni, mielőtt megveszem. Természetesen nem kívánom ezt ingyen tőled.
2017. ápr. 9. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

így van az összes műhely készít állapotfelmérést pár ezer kompatibilis magyar forintért

odamész vagy odatelefonálsz megbeszélsz egy időpontot amit egyeztetsz a tulajjal is

2017. ápr. 9. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 madnick válasza:
Igazuk van. Csak annyit tennék hozzá, hogy a magyar forint nem kompatibilis, hanem konvertibilis. Szép napot mindenkinek!
2017. ápr. 10. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!