Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Telefonon keresztül vettem...

Telefonon keresztül vettem utazást jol tetten?

Figyelt kérdés

Megnéztem az oldalt létezik , es a meglevő árral olcsóbban tudok utazni mert partnercégekek az utazási irodával !

A fiamnak fenntartása van , jogos?



2017. ápr. 25. 23:24
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Nekem azért ez fura... Hogy fizettél? Írásban kell küldeniük utazási szerződést és díjbekérőt, legalább e-mailen. És csak utána kell fizetni. Minden más esetben átverés.
2017. ápr. 26. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
53%

Valaki nagyon hülyének nézett téged, és már ne haragudj, de az a gyanúm, okkal tette.

De igazsága vagyon, mert a római kor óta tudjuk, vigyázzon magára a vásárló. Te nem vigyáztál, beugrottál egy üzletbe, amiről valaki azt állította neked, tuti.

Ha esetleg válaszolnál a kérdéseinkre, hogyan fizettél, mit vettél, mennyiért, milyen feltételekkel, adhatnánk még pár tippet, amivel talán jobban járnál.

De ha mész a magad együgyű feje után, akár még nagyobb baj is lehet a dologból.

2017. ápr. 26. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:

.... főleg,hogy kitől és kire hivatkozott? Mailba kaptál igazolást vagy valamit?

Áruld már el hová és mennyiért vetted? De szerintem ez kamu! :D

2017. ápr. 26. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:

Az a helyzet, hogy az ezen az oldalon válaszolgatók, igencsak képben vannak az olcsó utazási lehetőségek tekintetében.

Vagyis akik nálunknál olcsóbban jutnak el az adott helyre az már csalnak, vagy festik magukat.

:)


Ehhez képest egy telefonos "tuti olcsó ajánlat" -amennyiben valós-, csak az adott utazási iroda eredeti áránál lesz olcsóbb, ami -valószínűleg- így is a duplája lesz, mintha magának szervezné meg az ember ugyanezt az utat.

2017. ápr. 27. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

14-esnél van a pont! :)


De sztem ez kamu kérdés! :D

2017. ápr. 27. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:

Ha persze kamu kérdés ....

Nem gondolom h sértegetés utan ide kellene jönni .Nem tudom egyesek mit képzelnek magukról h együgyűnek nevezze a másikat ????

Amig en nem teszem ezt addig elvárom mas sem tegye ezt persze élőben mar nem lenne ekkora a szája az ilyennek


Egyértelműen a bankkártya adataim nem adtam ki hiszen nem is kérték el , " tuti olcsó ajánlat pedig szinten nem volt. Ez egy ajánlat amivel vagy el az ember vagy nem.

A fizetésnél kikuldenek ezzel kapcsolatosan mindent es utalással rendezem


Akinek pedig az a feszültség levezetése h másokat olt amikor ilyennel hívják annak szintúgy gratulalok. Mi értelme van a masik embert bántani ? Semmi . De másnak az okoz örömöt ha masik embert bánt es leolt " mert feszultseglevezetonek nem rossz"


Felhívtam az utazási irodát időközben megerősítette amit mondtak nekem korábban elmondtam a felelmeim is .

Es megegyszer kerek mindenkit a trágár kifejezést hanyagolja !!! Mert undorító , mert sértő es értelmetlen !

2017. ápr. 27. 23:22
 17/18 anonim ***** válasza:
Ha az iroda írásban megerősítette, hogy minden oké, akkor valszeg rendben van. A visszaigazolást azért nézd át alaposan, hogy valóban ugyanazt tartalmazza-e az olcsóbb út, mint ami az iroda honlapján szerepel.
2017. ápr. 28. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 Stampi János válasza:

Én óvatos duhaj vagyok. Ha valaki jó üzletet kínál, főleg ha csak nekem, csak most, akkor én azt szépen megköszönöm, és nem kérem, majd azonnal leteszem a telefont.

Kíváncsi lennék arra, hogy jó üzletet köttöttél-e, vagy csalók áldozata lettél.

2017. jún. 14. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!