Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Budapesten ti mit néztek meg?

Budapesten ti mit néztek meg?

Figyelt kérdés

Már jártam többször is.. most inkább szórakoznánk NAPPAL nem ivas..csak mászkálni el lenni..18ak vagyunk. Lányok fiúk vegyesen, de nem oda valók vagyunk.. Valami könnyen megközelíthető? :)

Köszi előre is :)))



2017. máj. 23. 10:10
 1/6 anonim ***** válasza:
27%
Legelőször a visszaúti menetrendet.
2017. máj. 23. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
59%

Attól tartok, eltérő ízlésünk miatt, amit én megnéznék, ahol én szórakoznék, titeket nem érdekelne, tehát rossz tanácsot adnék.

Hogy kinek mi a jó, az az érdeklődésétől függ, tehát itt a fórumon csak rosszabb felsorolásokat kaphatsz, mintha vennéd a fáradságot, és akár itt az interneten rákeresnél.

2017. máj. 23. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Egyrészt keress vissza, sokszor felmerül ez a kérdés. Másrészt akkor tudnának segíteni, ha leírnád, mi érdekel titeket.


Kiindulásnak ez a cikk és maga az oldal jó: [link]

2017. máj. 23. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Hát, hogy mikor jöehetek végre vissza :D


Egyébként bár, kiülős helyek, Margitsziget, Kopaszi-gát, ha estig lesztek, Budapest Park (háth van jó koncert).


Szórakozni nappal nem lehet, estefelé a Gozsdu? (nem tudom leírni) udvar, Király utca jó helyek.

2017. máj. 23. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Állatkert - bár az napos program -, Dagály fürdő, Római part.
2017. máj. 23. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

csak ajánlani tudom én is, ha már minden túrista oldal ezt teszi

[link]

2017. máj. 25. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!