Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Melyik wellnesszállodában...

Melyik wellnesszállodában jártatok eddig?

Figyelt kérdés
Ajánljátok? Ár érték arányban jó volt?

2017. máj. 24. 19:43
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
aquapolis jó, 9ezerért fél évig akármennyit használhatom
2017. máj. 25. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
0%

Sajnos mivel ezekre a szállásokra -az ingyenes kártyával- rázúdították a kulturált viselkedésre nem képes igénytelen tömeget, ezért normális ember kerüli az ilyen helyeket!

Természetesen inkább az Adriára megy.

2017. máj. 25. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 A kérdező kommentje:

Jaj ne már életemben nem voltam még wellneszben, hadd menjek már el, hogy én is tapasztalhassam milyen szar... igen, egy része szép kártyával menne, ezért kérdezek magyarországit.

Ha olyan várost mondtok, ahol lehet kimozdulni és van mit nézni, azt megköszönöm. Pécs. Szeged meg déli vidékek annyira nem érdekelnek. Visegrád jó lenne, de szerintem az baromidrága lehet.

2017. máj. 25. 13:59
 14/23 anonim ***** válasza:
Tudom hogy Pécsi rész nem érdekel de mi voltunk Bikalon és nagyon jó volt. Most majd Zalakarosra akarunk menni.
2017. máj. 25. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:

14 vagyok

Még annyit hogy érdemes kipróbálni a wellnest mert jót lehet pihenni. Egyszer teljesen kibuktam a munka miatt és ezért utaztunk el. 3 nap alatt szuprül kipihentem magam. Ettől függetlenül szeretem a városlátogatásokat is. Arra megyünk amire éppen kedvünk van. Tavaly előtt bikali wellnes, tavaly olaszországi velencei városnézés. Idén plitvicei túrázás. Nyáron pedig zalakarosi wellnes és körül is akarok nézni. Szóval próbálj ki mindent amit tudsz és ne hallgass arra aki sz.arozza a wellnest. Attól még ha nem szeretek valamit először kipróbálom ha nem jön be , másnak még jó lehet.

2017. máj. 25. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim válasza:
0%

Milyen munka miatt buktál ki te 14 évesen, utolsó?

Én nem járok wellnesezni, csak a henyélésről szól, de ha te szeretsz henyélni akkor menj, én biztos nem mennék

2017. máj. 25. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 A kérdező kommentje:

Megnézem az összes szállást amit írtok, és abból választok. Délieket is megnézem azért, hátha lesz valami nagyon jó.

Köszönöm szépen mindenkinek.

2017. máj. 25. 17:53
 18/23 anonim ***** válasza:
93%
Nem 14 évesen buktam ki a munkától hanem a 14 es válaszoló és ahhoz fűztem hozzá.
2017. máj. 25. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
Ha Visegrád környékén gondolkozol, Esztergomban is nemrég nyílt egy új hotel, a Portobello!
2017. máj. 25. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim válasza:
0%
Akkor jól félreértettem, bocsi
2017. máj. 25. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!