Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Albérlet Budapesten, vagy...

Albérlet Budapesten, vagy inkább ingázás?

Figyelt kérdés
Óbudán fogok dolgozni szeptembertől. Soha nem voltam még egyedül Pesten, de ez egy nagyon jó lehetőség. Ha albi, melyik kerületben érdemes szétnézni? Olyan 250.000-et keresek. Vagy Szolnokról ingázás?
2017. jún. 27. 18:01
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Szolnokról ingázásra rámegy a napod. Beérsz a Nyugatiba, onnan Óbudára kimenni még eltart egy darabig... Inkább keress albérletet, pl. Békásmegyeren, onnan jól be tudsz jönni a HÉV-vel.
2017. jún. 27. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Elsőnek igaza van, DE! én azért óvatosabb lennék...

Azt írod, szeptembertől fogsz dolgozni - gondolom, eleinte próbaidő lesz. Próbaidő alatt bármelyik fél indoklás nélkül felmondhat, egyik napról a másikra.


"Olyan 250.000-et keresek. "

Bruttó vagy nettó?


Nem tudom, mennyi félretett pénzed van, de általában 2 hónap kauciót is szoktak kérni az albérletnél - tehát, ha valami miatt nem jön be a munka, akkor kifizettél egy rakás pénzt és vagy lesz munka vagy nem.

Én inkább azt csinálnám, hogy először ingáznék, és amikor véglegesítenek, akkor keresnék albérletet. Tudom, kemény lenne, de ez idő alatt azért minimum 100 ezret spórolsz havonta. (albérlet+rezsi)

2017. jún. 27. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!