Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Balatoni lomha, még hessegetés...

Balatoni lomha, még hessegetéstől sem visszariadó idegesítő szúnyogok ellen mit javasoltok?

Figyelt kérdés

Tavaly voltam a Balatonnál egy hétig, és vagy 30 szúnyogcsípést összeszedtem, nem túlzok. Még olyan lehetetlen helyeken is megcsíptek, mint a homlokom, a szemhéjam. Hiába fújtam be magam szúnyogriasztó spray-jel, mintha valami cukros lötty lenne, ami vonzza őket. Semmit sem használt. Amikor meg el akartam őket hessegetni, arra sem reagáltak, meg se ijedtek tőle, mintha nem is átlagos szúnyog lennének, mintha már hozzászoktak volna. Szemembe, hajamba, mindenhova belerepültek. Idén is megyek a Balcsira és még egyszer nem szeretném ezt végigszórakozni. Valami bombabiztos spray-re vagy más házi módszerre lenne szükségem, hogy a szúnyogok tuti elkerüljenek. Előre is köszönöm a segítségeteket!

Ja és bocsánat, ha rossz a téma, de nem tudtam, hova tehetném fel ezt a kérdést.



2017. júl. 6. 21:13
 1/2 .,,.,,.,, válasza:
Nem akarok bunkó lenni, de nem elhesegetni kell hanem lecsapni öket. Egyszer csak elfogynak :)
2017. júl. 7. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Dehogy fogynak :D Ott a Balatonnál millió van. Le lehet csapni de egy másodperc múlva úgyis jön a következő. Egy nagyon jó szúnyogriasztó spray kéne, tudtok javasolni?
2017. júl. 8. 14:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!