Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Futók! Mennyire biztonságos...

Futók! Mennyire biztonságos egyedül futni a Margit-szigeten sötétedés után? 17/L

Figyelt kérdés
Nyilván elég sokan szoktak ott sportolni, csak félek, hogy vki pont erre utazik... Légyszi, írjátok le a tapasztalataitokat. :)

2012. aug. 29. 11:36
1 2
 1/11 JayC ***** válasza:

szerintem biztonságos, én is ott szoktam futni, igaz én fiú vagyok. viszont van néhány részeg csoport, akik szeretnek kötekedni, de azért nem jellemző.


18/f

2012. aug. 29. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
17%
futókat nem rabolnak ki, mert mijük van? egy agyonizzadt polójuk? max meg akarhatnak erőszakolni, de ha szép és vékony vagy, akkor el tudsz futni, ha meg csúnya és kövér, akkor úgyis inkább bevárnak egy nálad szebb futócsajt :D
2012. aug. 29. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Hát elég sokan futnak zenével, szóval mp3, telefon van náluk, meg amúgy a 2. kommentben felvázoltak is eszembe jutottak. Látom nagyon izgat, úgyhogy megnyugtatlak, jól nézek ki, de azért ez a téma komolyabb annál, hogy elvicceld.
2012. aug. 29. 15:43
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Viccet félretéve, este a margitsziget 5 km futószakasz, tele van árnyékos résszel, este kicsi a forgalom, elhagyatott részekkel is tele van. egy egyedül futó fiatal lány ideális célpont. kiszemel, egy árnyékos helyről lekap, elveszi a telódat, mp3-adat. aztán ha megtetszel neki, odébb vonszol egy árnyékos fás bokros részre, és megerőszakol. Ha meg nem akar tanút, ki is nyír.


Egyvalamit jegyezz meg, nőként soha ne járj egyedül, éjszaka elhagyatott helyen, pláne akkor, ha értékes (egy rablónak) tárgy van nálad. ez vonatkozik a margitszigetre, nyóckerre, minden aluljáróra, parkolóházra, stb.


Gondolj a pécsi pszichológus csajra. Van akinek semmit sem ér az életed...



Ez kimerítő válasz volt?

2012. aug. 29. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Ha jól képzett közelharcos és van nála egy jó kés akkor kevés a veszélyes hely, ha nem akkor minden hely veszélyes főleg este és főleg ha elhagyatott..
2012. aug. 29. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 JayC ***** válasza:
én se mennék a helyedbe egyedül, könnyen elképzelhető, hogy rossz vége lesz a dolognak. miért nem keresel egy partnert, talán még a futás is élvezetesebb, ha nem vagy egyedül.
2012. aug. 29. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
Pont erre gondoltam ma én is :) Én futótársat keresek ha gondolod írj privit, és futhatunk együtt. 23/L
2012. aug. 29. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:

Szia!

Szerintem se menj egyedül futni sötétedés után.

Én esténként kb. 3/4 8-kor szoktam eljárni futni,de csak a hozzánk közeli Rákos patak körül.

Itt is vannak bokros helyek,ahol vannak néha csövesek,meg fura alakok...Mindig igyekszem úgy időzíteni a futást,hogy a nagyon sötétben már haza felé igyekezzem.


Esetleg sötétedés előtt kellene menned futni,vagy pedig edzőtárssal!?

2012. aug. 30. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Direkt azért írtam a kérdésbe, hogy egyedül és sötétedés után, mert úgy szeretek futni. De ne éjszakára gondoljatok, hanem naplemente után, és így még a vaksötét előtt hazaérek, kb. úgy mint az utolsó válaszoló. Az ajánlatot köszönöm, de akkor maradok a környékemen :)
2012. aug. 31. 12:37
 10/11 anonim ***** válasza:
hát 7-8 körül még tele van a sziget, alig lehet kerülgetni az embereket. kb 5 méterenként van egy futó. szürkületkor tehát nyugodtan mehetsz oda. amúgy meglepően sok a cigó a sziget déli végénél a szökőkút felé.
2012. aug. 31. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!