Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Hova dugjam el a pénzem?...

Hova dugjam el a pénzem? Mármint felkel menjek Pestre 120 ezer ft készpénzzel. Hova rejtsem el?

Figyelt kérdés
Számítógépet akarok vásárolni és készpénzzel kell hogy felmenjek. Én nem Pesten lakok tőle egy olyan 50 km-re. Az út oda kb 1 óra. És mi van hogyha ki akarnak rabolni? Hova tegyen a pénzt hogy ne látszódjon és ha mégis valaki kiakar rabolni akkor se tudja hogy van nálam annyi pénz. Mit tudom én,mondjuk oda adom a zsebemben lévő pénzt 1-2 ezer ft ot. De hogyha kutat mondja hogy mutassam a zsebeimet stb. Szóval abban az esetben se látszódjon a pénz. Mondjuk megvettem a gépet és jövök vissza fele miben dugjak el egy teljes számítógépet? Elfelejtetem mondani hogy egy üres számítógép házal megyek fel mert abba szerelik bele a cuccokat. Szóval hogy ne akarjanak kirabolni mit csináljak vagy mit ne csináljak. Tudom hogy hosszú lett kicsit. helyesírási hibákért elnézést. 15 éves fiú vagyok.

2017. júl. 24. 16:51
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
100%

Kérj házhozszállítást.

Tuti olcsóbb lenne, mint a vonatjegy.

2017. júl. 24. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
94%

Figyelj. Pest messze nem annyira szar hely, mint amennyire falun meg kisvárosban gondolják. Jó, valamennyire szar, de azért nem Kolumbiáról van szó. A számtechüzletek sehol nem a gettóban vannak. Nappal gyere és nem lesz semmi baj. Ha a haverok el tudnak kísérni, az jó, de nélkülük se lesz bajod. Ha ennyire félsz, tarts magadnál 1-2 ezrest egy tárcában és ha rabló jön, azt add oda. Egy 15 évesből nem nézik ki, hogy van nála ennyi pénz. Házhozszállítást próbálj kérni, attól odafelé még viheted a házat, hogy abba rakják bele.

Melyik üzlet ez?

2017. júl. 24. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
100%
Tartsál a zsebedben -kézügyben- gázsprayt, ami teljesen legális. 3 embert könnyedén szemen fújsz vele.
2017. júl. 25. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
27%

A nyugati eléggé egy gázos hely... belém is belém kötött egy részeges pasi hozzáteszem és én NŐ vagyok. És így is. Jegyet kunyerált. Nem adtam. Akkor elhordott minden útszélinek. Igyekszem kerülni Pestet és ezen csodás környékeit, előre megvenni a jegyeket, hogy ne kelljen megállnom sehol, aztán kb a lábamat nézve senkivel sem szemkontaktust létesítve menni A-ból B-be. És mindig gyorsan, mint aki siet.

Legközelebb is amikor arra jártam, láttam ugyan azt az embert, akkor épp mástól kunyerált jegyet. Gondolom ott gyűjtögeti, eladja olcsóbban, vagy hazaviszi a családnak. (vagy azóta sem kapott és nem tud továbbmenni xDD)

Szóval lényeg a lényeg nekem van egy olyan taktikám hogy hordok magammal - de a munkahelyemre is, Fő úti irodában dolgozom, minden jött ment betéved kunyerálni - kamu pénztárcát. Jön, hogy adjak már pár forintot bla bla, sok nem hajlandó kimenni, amíg nem kap. Azt talán még felfogják, hogy hahó ez egy iroda, nincs készpénzforgalom, így nem a kasszából várják, hanem a zsebedből. Akkor előveszem a kamupénztárcát, vannak benne blokkok, névjegykártyák, és megmutatom hogy nincs benne 5 ft. sem. A semmit nem kunyerálják tovább.


Vihetsz magaddal kamu telefont is. Előkapsz valami régi modellt a fiókból, ami tuti nem kell senkinek, ha mégis akkor sem kár érte, vigyék.

2017. júl. 25. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
Full kamu ez a kérdés.
2017. júl. 25. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim válasza:
80%
Én ilyenkor a fenekembe dugtam.
2017. júl. 25. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
94%

Nő vagyok, állando jelleggel van nálam kb 150 ezer kp, 2 telefon, tablet.

A 8.kerben lakok, de mèg sose rabolt ki senki..

Szerinted Pesten senki nem használ pènzt?

2017. júl. 25. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim válasza:
100%

Istenem..... Csak 120 ezer forintot viszel. Tudod mekkora helyet foglal az? 6db húszezres. HAT DARAB. Könyörgöm... Ha nincs felváltva akkor váltsd fel. Hidd el az aprónak mindenhol örülnek, még akkor is ha papír. 6 darab vékony huszast meg elviszel a zsebedben. Senki nem fog kirabolni, senki nem fog semmit se csinálni.

Egyébként 3 millió forintot is vihetsz egy átlag pénztárcában, senki nem fogja megmondani hogy mennyi pénz van nálad. De ne hogy ezresekbe meg ilyenekbe vigyed. Mert az sokkal többnek tűnik úgy, meg nehezebb eltenni.

2017. júl. 26. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim válasza:

Most találtam ide...

Haza jutottál épségben?

2021. aug. 24. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!