Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Hol lehet megszállni egy...

Hol lehet megszállni egy párnak úgy, hogy mások ne legyenek a szálláson?

Figyelt kérdés
Szeretnénk a párommal kikapcsolódni, de olyan helyet keresnénk, faház vagy valami eldugott kis kuckó egy erdőben, vidéken, ahol senki más nincs. Lehet ilyet találni? én akárhogy kerestem, leginkább welness lehetőségeket találtam, azt pedig nem szeretnénk. Ha lenne medence a szállásnál, annak nagyon örülnénk, de míg ott vagyunk nem szeretnénk mással is megosztani.

2017. júl. 25. 13:43
 1/7 anonim ***** válasza:
Eldugott, erdei helyek nem nagyon vannak, max turistaszálló vagy nagyon drága. Nézd meg a korospartonnyaralunk.hu oldalt, ott teljes házakat lehet bérelni és a legtöbb medencés.
2017. júl. 25. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
nagyon köszönöm a linket, megnézem, hátha van közte valami kissebb is, olcsóbban :D
2017. júl. 25. 14:09
 3/7 anonim ***** válasza:
airbnb-n nézz szét ott a keresési feltételeknél beipálod a teljes helyet és akkor az egész kecó a tiétek.
2017. júl. 25. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Rövidtávra kiadó magánházat keress!
2017. júl. 25. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Tetszik ez az oldal, köszönöm :) és ott magánházak is vannak, ahogy néztem, elég jó áron, remélem találunk :)
2017. júl. 26. 11:22
 6/7 Kései Sirató ***** válasza:
Nézd meg a szállás.hu-n!
2017. júl. 28. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek az ötleteket, végül a korospartonnyaralunk oldalon találtunk olyan szállást, ami megfelel :) Köszönjük! :)
2017. aug. 21. 08:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!