Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Van valaki, aki jártas Pesten?

Van valaki, aki jártas Pesten?

Figyelt kérdés
Elfogadnék pár programot, tanácsot, amit egyedül is élveznék. Nincs kivel mennem, de nem akarok antiszoc lenni. 90 km-re lakok Bpt-ól, de felmegyek vonattal, mert ki szeretnék mozdulni. Örülnék valakinek... 17L

2017. aug. 11. 13:28
 1/7 anonim válasza:
igen
2017. aug. 11. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Wow, köszi a bő választ... Rám írnál, kérlek?
2017. aug. 11. 14:37
 3/7 anonim ***** válasza:
Két napja voltam Pesten, egyedül. Miért nem kérdeztél hamarabb? De megyek még valamikor, egy nap nagyon rohanós volt. 27/F
2017. aug. 11. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Mit csináltál egyedül? Én jövőhétre tervezem
2017. aug. 11. 15:29
 5/7 anonim válasza:
Szia! Bár én nem vagyok pesti,de nagyon sokat járok arra és az utóbbi időben elkezdtem felfedezni a várost (itt most nem a tipikus nevezetességekre gondolok). Sajnos én is egyedül mászkálok és így valóban nem élvezni annyira,de ez van. :) Ajánlom figyelmedbe a Római-partot,egyedül is akár órákig el tudok ott ücsörögni,viszont ha pörgést szeretnél,akkor a Deák térre menj,mert ott állandóan tömeg van. Vannak nagyon jó éttermek is (pl:Stika(itt az árajánlat kedvező),Bellozzo,Vapiano(utóbbi kettő olaszos étterem). A Gellért-hegyre is fel lehet sétálni(van egy tök jó turistaút),mozogsz és még a kilátás is csodálatos,de ezt naplementében ajánlom. Remélem tudtam egy kicsit segíten. :) Egyébként én is szivesen elmennék veled. 15/L
2017. aug. 11. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

2 millióan jártasak Pesten- sajnos...

A Várkertet ajánlom, gyönyörűen felújított, olyan helyekre jut be az ember,ami évtizedekig lezárva volt, végre rendben van. A várban a Galéria - ez jegyes - de a többi ingyenes és nagyon szép. Deák térről 16-os busszal fel- gyalog le.

[link]

2017. aug. 11. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
#3-as vagyok. Gellért-hegy, Citadella, Budai várnegyed, Cipők a Duna parton, ezeket néztem meg. Sziklakorház, Parlament, Halászbástya, Budai vár ezeket akarom még/mégegyszer részletesebben megnézni. Az Ikea nem történelmi látványosság, de ide is szeretnék eljutni.
2017. aug. 11. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!